Trápení Béčka pokračuje…

publikováno v: ČFbU

Další turnaj za námi a na našem bodovém kontě se tetelí jedna velká nula. Stejně tak by se na našem výkonu jen velmi těžko hledalo něco pozitivního. Snad jen to, že jsme konečně letos prolomili hranici dvou vstřelených branek v jednom zápase…což je ovšem při pohledu na počet branek obdržených v tom samém zápase úspěch poněkud tristní.

První zápas proti druhému týmu tabulky ještě nebyl tak tragický a výkon nebyl úplně k nekoukání, ovšem anarchiáda v našem podání ve druhém zápase přinesla jen bídu, zmar a hlavně beznaděj…

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – FBC Poruba Sharks    1 : 5  (0:3,1:0,0:2)

  • G+A: 16´ P.Koutný (Z.Zejda)

S: Z.Polách
D.Pícha – P.Koutný, M.Vašenda – J.Kratochvíl
D.Kotrs – M.Štěpán – Z.Zejda, E.Milata – L.Muras – J.Plevák, A.Grygar – M.Hříva – M.Ondryáš

Chtěli jsme navázat na výkon proti Petrovicím, bohužel jen chtěli. Ve třetí minutě to bylo 0:2 a my byli opět v pytli. Těžko se hraje, když netrefíme jediný míček, když nezpracujeme jediný balón…fakt by mě zajímalo, jak to soupeři dělají, že mají ve svých řadách střelce – zabijáky. Zatímco my … jedinou naši branku vstřelil Peťan, při vší úctě k jeho čtyřiceti kilogramům váhy… a to je další problém, při našich postavách se s mnohem urostlejšími chasníky v dresech soupeřů jen těžko vyrovnáváme. Ne že by nám chyběla snaha, to ne, i golman se rozchytal k dobrému výkonu a že byl pod těžkou palbou ale na víc než malinkou a relativní spokojenost to nestačilo.

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – FbK Rafani Ostrava    3 : 10  (1:3,1:5,1:2)

  • G+A: 3´ M.Ondryáš (A.Grygar), 21´ M.Štěpán (D.Pícha), 32´ M.Štěpán (D.Kotrs)

S: Z.Polách
D.Pícha – P.Koutný, M.Vašenda – J.Kratochvíl
D.Kotrs – M.Štěpán – Z.Zejda, E.Milata – L.Muras – J.Plevák, A.Grygar – M.Hříva – M.Ondryáš

V tomto zápase jsme si zahráli společenskou hru dostihy a sázky. Můj názor je, že tato hra není příliš kvalitní a raději bych si zahrál jinou hru, podstatně zábavnější… Anarchie, deprese bída, zmar…a začalo to tak pěkně, dnes jednoznačně nejlepší náš hráč, Ufy, napálil z první neuvěřitelnou dělovku pod víko! Chvíli jsme vedení drželi, Dušan ještě netrefil prázdnou a v závěru třetiny, během dvou minut, soupeř otočil na 1:3. My jsme se pustili do dostihů, jenže ani jeden dostih nám nevyšel a sázka na to, že něco trefíme, rovněž. Zato soupeř pohodově navyšoval skóre s neuvěřitelnou lehkostí. Pořád si tak nějak nechceme připustit, že jsme v soutěži nejslabší a podle toho bychom měli hrát, jenže defenziva prakticky neexistovala, nedařilo se ani golmanovi a góly? Tak na ty se nadřeme jak…Jo, Mara se nakonec 2x prosadil, ovšem jaksi už to na věci nic neměnilo. Co s tím…toť otázka, páč věřím tomu, že dnes náš výkon nikoho nebavil…leda tak soupeře.