O víkendu poslední ligové boje

publikováno v: Informace

V sobotu udělají definitivní tečku za veleúspěšnou sezónou muži z našeho Béčka, kteří zajíždí k posledním ligovým zápasům do Bolatické arény.

Neznamená to ovšem, že by nastal čas lenošení, naopak. Už v neděli je na programu další akce ze seriálu Frenflorbal v pohybu a těšit se můžete na desítky dalších zajímavých, florbalových i neflorbalových, akcí. O tom ale později v samostatném článku.

 

sobota 29.4.  Bolatice – MS třída mužů

SH ZŠ Bolatice, Školní 475/9, Bolatice

11:20  Frenštát – FBC Odry
13:40  Frenštát – Vikings Kopřivnice C

Dlouho si na svůj poslední turnaj počkala naše mužská záloha. Ne všichni zůstali aktivní ve zbrani a tak nominace je výsledkem odměny či splnění povinností. Až poslední zápasy definitivně rozhodnou o našem umístění v tabulce. Týmy mezi třetím a sedmým místem dělí pouhé dva body. Pro nás to znamená, že někde v tomto rozmezí skončíme. Kluci se určitě pokusí o co nejlepší výsledek, ale nebude to vůbec snadné, zvlášť, když zápasy odehrajeme v Bolaticích…no uvidíme. Účast Béčka v soutěži měla smysl a do budoucna určitě budeme ještě na tváři tohoto týmu pracovat tak, aby byl důstojným reprezentantem našeho oddílu!

Nominace:
Honda (který tak zaokrouhlí počet ligových zápasů v sezóně na 28, tolik jich neměl ani „za mlada“ 🙂 )
Filda – Rosi, Koty – Kuba – Stypa,
Kraťas – Ufy, Ořech, Emča – Dušan – Vojta, Lukáš

Sraz 9:15 Za Vodou
Předpokládám, že Jičíňáci se domluví a pojedou spolu. Kraťas a Vojta to mají za barákem, čili dojdou pěšky 🙂 , Rosi nevím kde bude, já jedu s Dušanem and family…takže je ještě potřeba 2 auta pro šest – sedm lidí…Filda předpokládám auto vezme a ???

 

Neděle 30.4. Frenflorbal v pohybu – 3 x 2 km

start v 10:00 (10:25, 10:50) za domovem Hortenzie u hasičského hřiště

Tak dlouho jsem dubnovou akci FFv pohybu kvůli počasí odkládal, až zbyl poslední dubnový den. A že by počasí slibovalo příjemný zážitek, tak to se říct nedá. Couvnout ale není kam a já věřím, že sportuchtiví si k nám cestu i tak určitě najdou!

Jedná se o další díl typu 3 x něco…tentokrát okruh měří 2 km. Je možno ho běžet jednou, či dvakrát a nebo taky full verzi, třikrát. Vše záleží jen a jen na chuti, schopnostech a možnostech dotyčného sportovce. Sraz běžců nejpozději v 9:45.

PS: pokud by fakt bylo „hnusněji než hnusně“, vyhrazuje si pořadatel právo se na to vypr…kváknout…a závod odložit.