Žáci opět nabírali zkušenosti v Kopřivnici

publikováno v: Ostatní turnaje

Další díl potkávání s Vikingy máme za sebou a stejně jako minule dopadlo srovnání lépe ve starších žácích zatímco mladší opět dostali velkou lekci.

Nicméně celou akci musíme brát pozitivně. Byla to opět velmi dobrá zkušenost pro všechny zúčastněné. Bohužel těch účastníků z naší strany bylo velmi málo.

Ani v jedné kategorii jsme nebyli schopni složit kompletní tým. Mladším tak musel pomáhat i jeden starší ale hlavně tři přípravkáři a dokonce jsme na pozici centra museli nasadit i golmana. Škoda, velká škoda, hlavně pro ty, co to myslí vážně i do budoucna. Polovinu zápasu, hraného na 3×15 minut jsme soupeři byli jakž takž vyrovnaným soupeřem. ovšem v závěru nám těžce došly síly a soupeř nám tam sázel jeden gól za druhým…

Ani starší žáci však nedokázali složit dvě kompletní pětice a tak museli zůstat dva mladší žáci. V první třetině zápasu, hraného na 3×18 minut, byla hra vyrovnaná i když soupeř nás předčil hlavně v týmovějším pojetí hry. V druhé třetině si kluci dali říct, začali hrát spolu a ne každý sám za sebe a na hře i výsledku to bylo poznat. Jen mě mrzí, že jsem v poslední třetině musel víc řešit chování a jednání některých našich hráčů než samotnou hru. I v tom se snad do budoucna polepšíme…

Mladší žáci

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FBC Vikings Kopřivnice      3 : 14    (2:2,1:4,0:8)

• G: J.Ivan, T.Křenek, P.Svoboda
  • A: T.Křenek

S: P.Krpec (16´ Š.Blabla, 31´ P.Krpec, 38´ Š.Blabla)