Změny v organizaci tréninků – od 1. května 2022

publikováno v: Informace

Od 1. května 2022 dochází ke změnám v rozvrhu tréninků i ve složení tréninkových skupin tak, aby tyto nově reflektovaly ročníky i přihlašované soutěže v sezóně 2022 / 2023.

Vedení klubu rozhodlo o přihlášení do soutěží Českého florbalu těchto týmů:
starší žáci (roč. 08,09 mohou hrát 10,11)
dorostenci (roč. 06,07 mohou hrát 08,09)
junioři (roč. 04,05 mohou hrát 06,07)
muži A (roč. 03 a starší, mohou hrát 04,05)
muži B (roč. 03 a starší, mohou hrát 04,05)

Podbeskydská florbalová liga bude prioritní soutěží pro tyto týmy:
přípravka (roč. 12 a mladší)
mladší žáci (roč. 09,10,11)
ženy a dívky (bez omezení)
ostatní kategorie podle domluvy s trenéry

Trenérské složení:
šéftrenér – Zdeněk Polách
muži A – hlavní trenér: Adam Polách, kontaktní telefon 776 251 740 (asistent trenéra Z.Polách)
muži B – Aleš Genzer tel. 777 689 830 (Z.Polách)
junioři – Dušan Pícha tel. 604 435 310 (A.Genzer, Z.Polách)
dorostenci – Z.Polách tel. 736 627 206 (D.Pícha)
starší žáci – Jan Pítr tel. 736 683 614 (A.Genzer, Z.Polách)
mladší žáci – Jan Klement tel. 604 484 412 (Z.Polách)
přípravka – Z.Polách (J.Klement, R.Kupčík)
ženy – J. Klement (Z.Polách)

Rozvrh tréninků v tělocvičnách od 1.5. 2022

ÚTERKY

Sokolovna

15:00 – 16:00 Přípravka – Bertíci ročníky narození 2012 a mladší
(L.Genzerová, E.Třeštíková, O.Opavský, J.Fišer, H.Stavarek, M.Fišera, F.Skapka, P.Gajdůšek, M.Pham, O.Holub, Erik, Nina + všichni noví zájemci a ti, na které jsem zapomněl)
16:00 – 17:30 Přípravka – Alfíci ročníky narození 2012 a mladší
(K.Klementová, M.Bilský, M.Káňa, M.Konvička, M.Prauzek, J.Gajdůšek, Š.Pala, D.Němec, J.Babczynski, T.Kupčík, A.Slaběňák)

18:30 – 20:00 Starší žáci ročníky 2008 a mladší
(P.Kubala, J.Pícha, M.Tkáč, Š.Blabla, M.Novotný, T.Křenek, D.Ťulák, J.Genzer, J.Pítr, J.Mikeska, E.Merenda, J.Klement, T.Neuwirth, M.Potůček + P.Krpec v úterky!
20:00 – 21:30  Dorostenci, Junioři, Muži ročníky 2006 a starší
(dorostenci – P.Pícha, Š.Motyka, A.Zlý, P.Svoboda, O.Pícha, J.Uličník)

 

Městská sportovní hala ve Frenštátě

15:30 – 17:00 Mladší žáci roč. 09,10,11 + ženy a dívky bez omezení
(J.Jalůvka, J.Kubíček, D.Babczynski, O.Skapka, I.Vojtěch, A.Christodulos, T.Bilský, A.Kuběna, T.Socha, J.Poledník, J.Magdoň, J.Kasl, Damián + žačky N. Palová, J.Ťuláková, T.Ulčáková, N.Bačová, H.Drozdová, V.Bačová, Z.Křenková + ženy v případě zájmu)

 

ČTVRTKY

Sokolovna

 

15:00 – 16:00 Přípravka – Bertíci ročníky narození 2012 a mladší
(L.Genzerová, E.Třeštíková, O Opavský, J.Fišer, H.Stavarek, M.Fišera, F.Skapka, P.Gajdůšek, M.Pham, O.Holub, Erik, Nina + všichni noví zájemci a ti, na které jsem zapomněl)
16:00 – 17:00 Přípravka – Alfíci ročníky narození 2012 a mladší
(K.Klementová, M.Bilský, M.Káňa, M.Konvička, M.Prauzek, J.Gajdůšek, Š.Pala, D.Němec, J.Babczynski, T.Kupčík, A.Slaběňák)
17:00 – 18:30 Mladší žáci roč. 09,10,11 + ženy a dívky bez omezení
(J.Jalůvka, J.Kubíček, D.Babczynski, O.Skapka, I.Vojtěch, A.Christodulos, T.Bilský, A.Kuběna, T.Socha, J.Poledník, J.Magdoň, J.Kasl, Damián + žačky N. Palová, J.Ťuláková, T.Ulčáková, N.Bačová, H.Drozdová, V.Bačová, Z.Křenková + ženy v případě zájmu)
18:30 – 20:00 Starší žáci ročníky 2008 a mladší
(P.Kubala, J.Pícha, M.Tkáč, Š.Blabla, M.Novotný, T.Křenek, D.Ťulák, J.Genzer, J.Pítr, J.Mikeska, E.Merenda, J.Klement, T.Neuwirth, M.Potůček)

 

SH ZŠ Čeladná

18:30 – 20:30  Dorostenci, Junioři, Muži ročníky 2006 a starší
(dorostenci – P.Pícha, Š.Motyka, A.Zlý, P.Svoboda, O.Pícha, J.Uličník + P.Krpec!)

 

PÁTKY

Sokolovna

17:30 – 19:00  Tréninky brankářů – všechny kategorie

19:00 – 20:30  Speciální individuální tréninky vybraných dorostenců, juniorů a mužů – složení vždy po domluvě s hlavním trenérem mužů

 

 

V případě dotazů na zařazení do tréninkových skupin kontaktujte prosím šéftrenéra. Děkujeme za pochopení a věříme, že tyto změny pomohou zkvalitnit tréninkový proces všech kategorií…