Známe termíny prvních turnajů Podbeskydské florbalové ligy!!!

publikováno v: Informace, PFL

Konečně je to tady. Začíná PFLka!

Bohužel po covidu nám komplikuje situaci situace ve Frýdlantské škole, kde se soutěž v tamních tělocvičnách odehrává. Jedna z tělocvičen je mimo provoz, proto musíme momentálně soutěž odehrávat v jediné tělocvičně, což znamená upravit program ale také je to komplikace pro rodiče či jiné diváky, neboť v dané tělocvičně nelze sledovat zápasy z tribuny… Už jsme se ale vyrovnali s jinými překážkami tak věřím, že zvládneme i tuhle…

Přípravka:

1. turnaj – sobota 17.12.2022
9:00 Oficiální zahájení soutěže
9:10 Karviná * Frenštát
9:40 Frýdlant * Příbor
10:15 Karviná * Frýdlant
10:45 Frenštát * Příbor
11:20 Příbor * Karviná
11:50 Frýdlant * Frenštát

 

Mladší žáci:

Skupina A
1. turnaj – neděle 4.12.2022
9:00 Frýdlant zelení * Frýdlant bílí
9:30 Radvanice * Frenštát A
10:00 Příbor červení * Frýdlant zelení
10:30 Frýdlant bílí * Frenštát A
11:00 Radvanice * Příbor červení
11:30 Frenštát A * Frýdlant zelení
12:00 Příbor červení * Frýdlant bílí
12:30 Frýdlant zelení * Radvanice
13:00 Frenštát A * Příbor červení
13:30 Frýdlant bílí * Radvanice

 

Skupina B
1. turnaj – sobota 10.12.2022
9:00 Frýdlant modří * Frýdlant žlutí
9:30 Frenštát B * Příbor bílí
10:00 Polanka * Frýdlant modří
10:30 Frýdlant žlutí * Příbor bílí
11:00 Frenštát B * Polanka
11:30 Příbor bílí * Frýdlant modří
12:00 Polanka * Frýdlant žlutí
12:30 Frýdlant modří * Frenštát B
13:00 Příbor bílí * Polanka
13:30 Frýdlant žlutí * Frenštát B

 

Starší žáci a dorost:

1. turnaj – neděle 11.12.2022
9:00 Frýdlant modří * Polanka
9:40 Frýdlant žlutí * Frýdlant modří
10:15 Polanka * Příbor
10:50 Red Bull * Frýdlant žlutí
11:25 Příbor * Frýdlant modří
12:00 Frenštát * Polanka
12:35 Příbor * Red Bull
13:15 Red Bull * Frenštát

 

Ženy:

1. turnaj – sobota 3.12.2022
9:00 Kočky Frenštát * FBC Frenštát 
9:50 Frýdlant * Kočky Frenštát
10:40 FBC Frenštát  * Frýdlant

 

Muži:

Javornická skupina
1. turnaj – sobota 3.12.2022
12:00 Baška * Frenštát
12:35 Pražmo * Radvanice
13:15 Frenštát * Pražmo
13:50 Radvanice * Baška
14:25 Rover’s * Frenštát
15:00 Pražmo * Polanka
15:35 Baška * Frýdlant 2
16:10 Frenštát * Polanka
16:45 Rover’s * Radvanice
17:20 Polanka * Frýdlant 2
18:00 Frýdlant 2 * Rover’s