Pohár, ligy, licence…

Celostátní soutěže už svůj jízdní řád znaly dříve, včera byly rozlosovány i soutěže regionální. Nyní bude mít nejvíce pilno sekretář, zejména zajistit halu na domácí turnaje bude těžký oříšek.

Nicméně nějaké povinnosti plynou i pro hráče. Stejně jako loni bude každý hráč potřebovat lékařskou prohlídku. Každý hráč, nastupující v soutěžích Unie, musí rovněž mít zaplacenou licenci. Opět vám situaci ulehčíme a licence zaplatíme hromadně. Vám stačí jen donést peníze. Platí jednoduchá rovnice, kdo nezaplatí, nehraje. Nejpozději do 20.7. 2016 noste peníze sekretáři nebo trenérovi. (kdykoli na trénink, domů či na akci FF v pohybu)
dorostenci – 300 kč
junioři, muži – 500 kč

Momentálně se to týká těchto hráčů:
Dorostenci:
Maty, Žingy, George, Hrnec, Staňa, Soudy, Peťan, Kecka, Valda, Pítrs, Pates, Fuci, Syrda, Goly ml, Ondra, Sony (!) Zemy, Plejtvák, D.Zeman, Laďa, Denis, Tom D.

Junioři:
Vacy, Márty, Laci, Mates, Dejv, Ufy, Wilda, Frýda, Adam

Muži A:
Honda, Zdena, Skypy, Snajpr, Filda, Morty, Rosi, Olí, Bart, Robin, Zbyňa, Miloš, Fíla, Mara, Vojta

Muži B:
Maroš, Adam N, Kleky, Buny, Ořech, Emča, Dušan, Lukáš, Bohy, Goly st, Kuba

Jako první vstoupí do soutěží Muži A a to pohárovou soutěží.
Ve dnech 27.8. a 28.8. odehrají  turnajovým způsobem první kolo v Holešově. Ta soupeře budou mít domácí Fbc Holešov, Orcu Krnov, Snipers Slavičín a tým Beerboys Libina. Do druhého kola v termínu 3.9 nebo 4.9. postupují první tři týmy ze skupiny.
Ligovou Moravskoslezskou soutěž (8. ligu) by mužské Áčko mělo zahájit o víkendu 24.9. – 25.9. turnajem v Havířově a úvodními soupeři by jim měli být D tým Rožnova a domácí Céčko Torpéda.
Domácí turnaje by měly proběhnout v listopadu a lednu. 2x v sezóně vycestujeme k zápasům do sousedního Rožnova, jednou do Havířova, Bílovce, jednou tam, kde domácí turnaje pořádají týmy Sharks Poruba a Letka Ostrava. No a jednou bychom se měli účastnit domácího turnaje F-M a SKP Nový Jičín…tedy bonusová Čeladná…

Ve stejném víkendu by svou soutěž měli zahájit i naši dorostenci.
Losování nebylo jednoduché, organizátoři nás směřovali jinam, my se nedali a vyšlo to. Hlacně tedy co se týká výjezdů. Jen jednou zajíždíme na delší výjezd do Opavy a jednou do Třince. Jinak nás 2x čekají kachličky v Paskově a 2x MVIL. Domácí turnaje bychom měli odehrát v listopadu a lednu a jako třešnička na dortu zní to, že se 2x zúčastníme i turnaje pořádaného sousedním Frýdkem Místkem, tedy kde? Na Čeladné. Pokud tedy už ve FM nestojí nová hala, i to by ale bylo fajn…A začínáme kde? Na turnaji F-M a s kým? S Frýdkem Místkem :). ve druhém zápase nás čeká Paskov…pokud se tedy nic nezmění…
Připomínám, že poslední přípravou před ligou bude účast na Moravian Cupu v Olomouci 10.9. 2016

O víkendu 1.10. – 2.10. zahájí svůj poslední rok ve 2. lize junioři.
I zde se nám los vydařil, například nemusíme do dalekého Znojma a zatímco do Brna jsme loni zajížděli hned 3x, letos nás čeká cesta jediná. Sezónu zahajujeme turnajem v Horní Suché proti Panterům z Otrokovic a proti domácím. Domácí turnaje bychom měli pořádat v říjnu a březnu.Čekají nás ještě výjezdy do Otrokovic, Prostějova, Olomouce, Přerova, Havířova a Šumperku. Soutěž má ve svém posledním ročníku atraktivní formát a tak primární snahou bude jistě pokusit se postoupit mezi osm účastníků play off.
Stejně jako dorostenci i junioři zakončí přípravu účastí na Moravian Cupu v Olomouci 11.9. 2016.

Novinkou pro náš oddíl je start B týmu mužů v MS třídě, tedy 9. lize. Ta by měla zahájit o víkendu 1.10. – 2.10. Svou premiéru si mužská záloha odbude v Bílovci, kde se jí do cesty postaví týmy z Pusté Polomi (loni sestup z 8. ligy) a domácí Bílovec C.Domácí turnaje bychom měli pořádat v listopadu a březnu a čekají nás výjezdy 2x do Bílovce, 2x tam, kde pořádá tým Pusté Polomi, dále nás čekají Odry, Bolatice, Havířov, Petrovice a po třech sezónách se snad konečně podíváme i do Kopřivnice…

Tolik tedy první parné info k nové sezóně a hlavně myslete na ty licence…