Dorostenci vyhráli oba zápasy!

V dalekých Petrovicích dokázali naši dorostenci dnes porazit oba své soupeře a v tabulce soutěže se dostali na první místo.

Samozřejmě do konce soutěže je ještě daleko ale už teď můžeme říct, že nám kluci svými výkony, vystupováním a hlavně předváděnou hrou dělají jen radost. Potom se není co divit, když Petrovické tribuny jsou plné Frenštátských fanoušků…

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – 1. SC Bohumín    9 : 1   (2:1,5:0,2:0)

  • G+A: 1´ Zlý (Motyka), 9´ Hlísta (M.Genzer), 15´ Hlísta (Genzer), 18´ M.Křenek (A.Strnadel), 19´ Klepáč (Zlý), 19´ M.Křenek (M.Genzer), 24´ P.Svoboda (Hlísta), 26´ Hlísta (V.Stráník), 35´ M.Křenek (Hlísta)

S: Kalina
M.Genzer – Vančo, M.Křenek – V.Stráník – Hlísta
P.Pícha – Š.Motyka, Zlý – Klepáč – P.Svoboda, A.Strnadel

Na první gól v síti soupeře jsme si počkali jen 35 vteřin. Tolik času potřeboval Jezevec k otevření skóre. Početně slabší soupeř sázel hlavně na defenzivu, kterou se nám definitivně podařilo rozvrátit ve druhé třetině. Ještě předtím ale odstartoval svůj nejlepší zápas v našem dresu Vašek Hlísta svou dnešní první trefou, která zdaleka nebyla poslední. Soupeř sice korigoval, když využil i ostrého slunce svítícího do očí našemu golmanovi. Však taky došlo na výměnu stran v polovině zápasu, protože ty podmínky nebyly stejné. Gólostroj ve druhé třetině rozjel právě Vašek, přidali se Kuky, Krtek a 2x Matty. Pohyb a krásné kombinace zdobily naši hru, využívali jsme prostor a dělali radost fanouškům. V poslední třetině zkompletovali hattricky Vašek s Mattym.  Vašek svůj konečný účet ještě vyšperkoval dvěma asistencemi a korunoval tak svůj výborný výkon. Ale absolutorium zaslouží úplně všichni!

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FBK Škorpioni Ostrava    5 : 1  (3:0,0:1,2:0)

  • G+A: 1´ Hlísta (Vančo), 3´ Genzer (Hlísta), 4´ P.Svoboda, 28´ Hlísta (M.Křenek), 32´  Klepáč (P.Svoboda)

S: M.Strnadel
M.Genzer – Vančo, M.Křenek – V.Stráník – Hlísta
P.Pícha – Š.Motyka, Zlý – Klepáč – P.Svoboda, A.Strnadel

Na první branku jsme čekali ještě méně než v prvním zápase, pouhých 14 vteřin stačilo Vaškovi, aby zužitkoval svou dnešní top formu. Ve čtvrté minutě po brankách Genzyho a Krtka to už bylo 3:0 pro nás a … gólostroj se zastavil. Na další branku v našem podání jsme čekali dlouhých 24 minut. Mezitím jsme soupeřovu branku zasypali sprškou střel, ale vše marno. Bušili jsme jako hluchý do vrat a houževnatý soupeř srdnatě vzdoroval. A kdo jiný mohl tu střeleckou smůlu protrhnout, než Vašek. Svou pátou dnešní brankou uklidnil všechny a Kuky potom už jen stanovil konečné skóre. ve dvou oslabeních v závěru zápasu jsme míček soupeři moc nepůjčili a tak další tři body připluly do tabulky na naše konto. A to byla taková povedená tečka za tím víkendovým povídáním…