Ženy v PFLce nebodovaly

Víkend byl nabitý florbalem a to nejen v mužské kategorii, ale třeba i v té ženské. Bohužel naše ženská soupiska už tak nabitá nebyla.

Sehnat, alespoň 6 sportu chtivých žen, je skoro nadlidský výkon. Původně jsme si mysleli, že nás bude o tři více, ale bohužel nemoci, zranění a třeba škola rozhodly, že dnes budeme hrát opět na dvě lajny. Normálně bych na tom neviděl nic zvláštního, ale 4 holky ze 6 se dnes viděly úplně poprvé a například naše zdravotnice Lenka měla dnes svůj první turnaj v životě. A musím uznat, že se své role zhostila výborně. Jde vidět, že to má dobře nakoukáno a věřím, že tuto výhodu do budoucna dobře zužitkuje na dalších turnajích.

Frenštát – Kočky Frenštát 0:6

S : S. Klementová
Š. Vávrová, L. Hrubá, K. Nováková,
L. Zemanová, T. Ulčáková, L. Kneblová

V tomto zápase jsme se teprve hledali a rozkoukávali se. Proti dobře hrajícím soupeřkám jsme se prakticky na nic nezmohli. Jen jsme vyslali pár střel z poloviny hřiště, ale ty s přehledem pochytala jejich šikovná gólmanka.

Frenštát – Frýdlant 1:7

S : S. Klementová
Š. Vávrová, L. Hrubá, K. Nováková,
L. Zemanová, T. Ulčáková, L. Kneblová

G: Š. Vávrová
A: L Hrubá

Nebyl to zrovna podařený zápas.
Moc se nám nedařilo přejít přes polovinu hřiště, dělali jsme spoustu chyb a Frýdlant nás bohužel za to trestal.
Snažili jsme se vstřelit alespoň jednu branku a to se povedlo, když se po přihrávce Lucky Hrubé dokázala prosadit navrátivší se do našeho týmu, Šárka. Snad takovýchto gólů, do budoucna uvidíme více a budeme se moct opět radovat z vítězství.
Musím poděkovat všem holkám za bojovnost, nasazení a příště si ty body odvezeme !