Na muže dnes čekalo 120 herních minut v PFLce

Čtyři zápasy a z nich sedm bodů za dvě vítězství, jednu remízu a jednu porážku.

Místy je to v této kategorii v těch malých tělocvičnách o strach, však jsme taky po prvním zápase museli řešit dvě krvavá zranění a po zápase jiných týmů musela být dokonce volána rychlá zdravotní služba, jinak je to ale skvělý herní trénink neustále na míčku. Ne vše se dnes povedlo ale celkově je to určitě kvalitní a důležitá součást přípravy.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – TJ Sokol Frýdlant n.O.1      4 : 4    (4:1,0:3)

  • G+A: J.Zeman (M.Karban), J.Ondryáš, M.Karban, M.Ondryáš

S: J.Kutěj
F.Nádvorník – O.Polách – D.Svoboda
M.Karban – J.Zeman – B.Rašovský
J.Novotný – M.Ondryáš – J.Ondryáš

Skvělá první třetina. Vynikajícího golmana soupeře se nám podařilo hned 4x překonat. Jenže tím naše produktivita skončila a ke slovu přišel soupeř. Sestavu nám trochu nabouralo Sonyho krvavé zranění na ruce a v plném konci zápasu ohobloval palubovku až na krev pro změnu Miloš a museli jsme zastavovat další krvácení, zatímco na hřišti se oba týmy rozešly s remízou, což byla myslím vůbec první bodová ztráta Frýdlantu v letošní sezóně

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Motyčky Frýdlant n.O.     11 : 3   (5:1,6:2)

  • G+A: J.Ondryáš, B.Rašovský (J.Zeman), J.Ondryáš (O.Polách), B.Rašovský (J.Novotný), O.Polách (F.Nádvorník), J.Zeman (M.Karban), D.Svoboda (O.Polách), M.Karban (J.Zeman), J.Novotný (J.Ondryáš), F.Nádvorník (O.Polách), B.Rašovský (M.Karban)

S: M Rusev
F.Nádvorník – O.Polách – D.Svoboda
M.Karban – J.Zeman – B.Rašovský
J.Novotný – M.Ondryáš – J.Ondryáš

Motyčky výrazně omladily a zrychlily, takže žádný jednoduchý zápas jsme nemohli čekat. Tentokrát jsme ale měli míček hodně pod kontrolou a postupně jsme se i dokázali prosazovat, byť nám Miloš zase krvácel. Už jsme se celkem sžili i s tím, že zdvojovat na PFLce je celkem hloupost.

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FBC Kozlovice      11 : 1    (5:1,6:0)

  • G+A: B.Rašovský (J.Zeman), J.Zeman (M.Karban), J.Novotný, F.Nádvorník (D.Svoboda), J.Zeman (M.Karban), D.Svoboda (M.Karban), M:Karban, J.Zeman (B.Rašovský), D.Svoboda (O.Polách), B.Rašovský, J.Zeman (J.Ondryáš)

S: J.Kutěj
F.Nádvorník – O.Polách – D.Svoboda
M.Karban – J.Zeman – B.Rašovský
J.Novotný – M.Ondryáš – J.Ondryáš

Kozlovice plné známých tváří, včetně Adama Štefka, kterého bylo příjemné zase po dlouhé době potkat. Skóre úplně neodpovídá průběhu zápasu, jen jsme prostě hráli opravdu dobře a dařilo se nám i střelecky a tak tedy až nečekaná a vysoká výhra s posledním gólem se zvukem sirény. I pro Kutise to byl hodně netradiční zápas v našem dresu… tak trochu radosti jsme z vítězství přišlo vhod

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Stalkers Dobrá      3 : 5    (3:2,0:3)

  • G+A: J.Zeman, O.Polách, J.Zeman (M.Karban)

S: J.Kutěj
F.Nádvorník – O.Polách – D.Svoboda
M.Karban – J.Zeman – B.Rašovský
J.Novotný – M.Ondryáš – J.Ondryáš

Tak tohle se vůbec nepovedla a parta nadšených kluků z Dobré v čele se skvělým golmanem, který jestli se nepletu, hájí branku Frýdku Místku v regionálce,  nás vyškolila v efektivitě. Na šance tak 50:10, na střely na branku tak 25:7 a na branky 3:5. Vlažný úvod a tragický konec. Škoda, tenhle zápas jsme si prohráli sami.

Hodně zajímavá zkušenost a plno zajímavých poznatků. A o tom to je. Ne vždy svítí slunce, což jsem se přesvědčil na zpáteční cestě, která po slunečném ránu skončila totálním promočením a domů jsem dojížděl obalen mokrým a studeným obkladem…