Béčko opět za tři body

Pokračuje tak v nastaveném standartu z posledních turnajů, kdy vždy odchází ze hřiště s jednou porážkou a jedním vítězstvím.

Stejně tak pokračuje v tradici obtížného skládání sestavy. Od nekomunikace, přes příspěvky po náhlé onemocnění před zápasem. I dnešní ráno nebylo výjimkou a my tak přišli hned o tři hráče. Pozitivní bylo, že oproti minulému turnaji nás přece jen bylo o jednoho víc. Dalším pozitivem bylo, že čas na dnešní turnaj si udělal i Adam, který se ujal role trenéra a Trener tak mohl odcestovat s dorostenci k rozhodujícím zápasům o vítězství v soutěži.

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – FbC Coyotes Jablunkov    4 : 9   (1:2,1:2,2:5)

  • G+A: 12´ B.Rašovský (M.Ondryáš), 13´ Z.Zejda (M.Štěpán), 26´ R.Lacina (M.Štěpán), 31´ M.Ondryáš

S: M.Rusev
P.Koutný – A.Nádvorník – V.Syrovatka
D.Svoboda – B.Rašovský – M.Ondryáš, R.Lacina – M.Štěpán – Z.Zejda

Zápas proti nejlepšímu týmu spodní skupiny dopadl naprosto katastrofálně. Přitom jsme s tímto soupeřem dokázali před tím odehrát dva vyrovnané zápasy, které skončily nejtěsnější porážkou. Dnes jsme ale neměli vůbec šanci. Jako kdybychom byli tělem i duchem nepřítomni. Nedařilo se vůbec nikomu, ani našim dvěma zbylým mladým talentům. Takže po tomto zápase žádná spokojenost, ani v nejmenším…

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – Fbk Horní Suchá B    14 : 1   (5:0,3:1,6:0)

  • G+A: 1´ D.Svoboda (B.Rašovský), 4´ D.Svoboda (M.Ondryáš), 9´ M.Štěpán, 11´ D.Svoboda (B.Rašovský), 12´ D.Svoboda (M.Rusev), 18´ R.Lacina (M.Štěpán), 21´ B.Rašovský (D.Svoboda), 24´ M.Ondryáš (A.Nádvorník), 25´ D.Svoboda (P.Koutný), 31´ D.Svoboda (V.Syrovatka), 32´ D.Svoboda (M.Ondryáš), 32´ R.Lacina (Z.Zejda), 36´ M.Štěpán (Z.Zejda), 36´ M.Štěpán (R.Lacina)

S: M.Rusev
P.Koutný – A.Nádvorník – V.Syrovatka
D.Svoboda – B.Rašovský – M.Ondryáš, R.Lacina – M.Štěpán – Z.Zejda

Tento zápas byl už zcela z jiného soudku. Soupeř přitom v minulém kole vyhrál oba zápasy a zdramatizoval tak situaci na konci tabulky. Hrálo se tak prakticky o šest bodů a naštěstí od samotného začátku podle našich not. První minuta a celá první třetina rozhodla o výsledku a v závěru už soupeř jen odevzdaně čekal na konec zápasu. Nám se ten dostatek prostoru na hřišti hodil. Stačí se podívat na zápis a je vidět, komu to opravdu lepilo. Já osobně mám ale velkou radost i z toho, že nejužitečnějším našim hráčem dnes byl Ufy. Ten dnes vybojoval opravdu neskutečný počet míčků a snad jako jediný hráč na světě dokáže jako jedinec sám zdvojovat soupeře 🙂 . Ten kluk si to zaslouží, asi není rozdílový playmaker, ale kdyby byl na všechny alespoň poloviční spoleh jako na něj, to by byla radost. Samozřejmě, Davčových sedm branek je pěkný milník a ten kluk tak bude našim nejproduktivnějším hráčem v juniorech, v divizi i na Béčku. Proč? Protože tomu dává maximum…
Ale pochvalu si za tento zápas od Adama vysloužili všichni a hlavně přidali tři veledůležité body do tabulky, které znamenají, že před posledními dvěma zápasy už nemůžeme skončit úplně dole, naopak se můžeme ještě poprat o osmé místo.