Přípravku čekají Sokolské přebory

V sobotu 2.4. se ve Frýdlantu n.O. uskuteční Sokolské florbalové přebory přípravky a mladších žáků. Vzhledem k nastaveným podmínkám se soutěže zúčastní jen naše přípravka.

Datum konání:                  sobota 2.dubna 2022

Místo konání:                   Frýdlant nad Ostravicí – tělocvičny ZŠ T.G.M., náměstí T.G.M.

Prezence:                         8:30 – 9:20 hod.

Zahájení:                           9:30 hod. nástupem družstev

Pověřený pořadatel:         Župa Beskydská Jana Čapka

Technické zabezpečení:  TJ Sokol Frýdlant n.O.

Ředitel přeboru:               Miroslav Jaššo – garant oblastního přeboru

 

U prezence předloží vedoucí družstva ke kontrole soupisku družstva potvrzenou TJ a platné průkazy ČOS všech hráčů družstva, tzn. řádně vyplněné, podepsané, s fotografií a vylepenou členskou známkou na rok 2022 (tedy potvrzení o zaplacení členských příspěvků). Hráč bez platného průkazu nesmí v přeboru nastoupit. Rovněž v přeboru nesmí nastoupit hráč nebo hráči, kteří jsou v sezóně 2021/2022 registrováni v jakékoliv soutěži Českého florbalu.

Každý hráč je povinen mít s sebou svou kartu zdravotní pojišťovny.

Po kontrole údajů o zaplacení členských příspěvků a s ohledem na registraci v Českém florbalu tyto podmínky splňují a turnaje se zúčastní:
Karolína Klementová, Lucie Genzerová, Adam Slaběňák, Marek Konvička, Jakub Fišer, Jan Babczynski, Tomáš Kupčík, Jan Gajdůšek, Matyáš Prauzek, Denis Němec, Štěpán Pala
(Pokud někdo další z rodičů platil a není v seznamu, ozvěte se prosím… Z.Polách 736 627 206)

Sraz v 8:30 na vlakovém nádraží ve Frenštátě p.R. Pokud rodiče mohou odvézt děti auty do Frýdlantu, budeme rádi, pokud někteří nemohou, dejte vědět, vybavte své děti podsedáky a my si je do aut rozebereme. Konec celé akce očekávám (nezávazně) mezi 13 – 14 hodinou