Mladší žáci v Bohumíně stříbrní

Nedělní den jsme si zpříjemnili, výletem do vzdáleného Bohumína . Čekal nás turnaj se soupeři, o kterých jsme si mysleli, že jsou pro nás hratelní. To se tedy potvrdilo. Postřehy z Tonyho pohledu…


Sehráli jsme 4 zápasy a po dvou výhrách a dvou těsných porážkách, nám připadlo krásné druhé místo. Byla to odměna nejen pro kluky, ale i pro rodiče, kteří opět nezklamali a jeli podpořit své potomky.

Sestava
G: D. Kubala
J. Genzer, J. Klement, D. Ťulák, M. Potůček, J. Mikeska, T. Neuwirth, E. Merenda, A. Christodulos, D. Babczynski, O. Skapka, I. Vojtěch, J. Poledník, T. Socha, A. Kuběna,

FBC TJ Sokol Frenštát – FBC Letka Toman Finance Group    3:1

G: Merenda, Ťulák, Potůček
A: Neuwirth, Genzer

Náš oblíbený soupeř. A nejen proto, že se nám nad ním podaří pokaždé vyhrát 🙂, ale spíš proto, že nám sedí jejich hra. Kombinační, rychlá, ale hlavně čistá, bez zbytečných faulů. Malou kaňkou na celém zapase, byla ,, facka florbalkou“ do Edova obličeje. Nebyl v tom úmysl a to se občas bohužel stane. Na oplátku dostal možnost nájezdu, který sice neproměnil, ale za to si dal o pár minut gól po Tobiho premiérové ligové přihrávce.

FBC TJ Sokol Frenštát – FBC Bartosini Český Těšín Bílí       1:2

G: Ťulák
A: Genzer

Trochu smutný zápas. Na Těšín jsme si věřili asi nejvíc, ale když nedokážeme vstřelit více gólů, tak se potom těžko vyhrává.

FBC TJ Sokol Frenštát- 1. SC Bohumín 98      2:0

G: Potůček, Neuwirth
A: Merenda

Soupeř, kterého už známe z přípravného turnaje. Sice jsme nad ním ještě neprohráli, ale taky mu nedokážeme vstřelit více branek. Později se ukázalo, že kdybychom ten zápas prohráli, tak vlastně skončíme poslední. Na štěstí máme v brance Hokejku, který nás neskutečně drží. Nepustil za svá záda vůbec nic a tak mohl svou další nulu, oslavit se svými rodiči a pidi bráškou na tribuně.

FBC TJ Sokol Frenštát- FbK Horní Suchá zelení         0:1

Tento soupeř procházel turnajem, jak nůž máslem. Bez zaváhání a s pořádným i dvouciferným přídělem branek soupeřům. To nevěstilo pro nás vůbec nic dobrého a tak jsme se stáhli do obrany a čekali na brejky. To nám sice moc nevycházelo, ale jeden obdržený gól vypovídá o tom, že jsme se ubránili velice dobře.