Poslední soutěžní víkend a co bude dál

O víkendu definitivně ukončí letošní soutěžní sezónu dorostenci, junioři a mladší žáci.

Vskutku kuriózní ukončení čeká na dorostence a juniory. Tedy v našem případě až na pár výjimek stejný kádr. Poslední zápasy v dorostencích a juniorech odehráli před měsícem. Dávno je jasné, že junioři už nemohou být horší ani lepší než čtvrtí a dorostenci po dvaceti odehraných zápasech a dvaceti vítězstvích v řadě se už měsíc radují z titulu. A teď, po měsíci, když už jsme stihli ukončit sezónu a zahájit přípravu na novou, je čekají poslední zápasy. A aby to bylo ještě zajímavější, odjíždějí junioři do Orlové k zápasu s Orlovou a dorostenci do Paskova k zápasu s… Orlovou. Čili nás čeká takové veselé putování Severní Moravou…
Mladší žáky čeká zase stylové rozloučení se sezónou na domácí půdě na Čeladné. Po celou sezónu sbírali stříbrné a bronzové pozice na jednotlivých turnajích aby na tom posledním domácím chytli ty nejtěžší soupeře… Tak jsme všichni zvědavi, jak si s touto výzvou kluci poradí.
No a hned po skončení tohoto turnaje bude program na Čeladné pokračovat oslavami dorosteneckého titulu, když své síly poměří nepřemožitelní dorostenci. Soupeřem jim ale bude nejtěžší možný soupeř. Tým složený z jejich rodičů! A já slibuju, že z tohoto rodičovského týmu v pozici trenéra za každou cenu vyždímám to nejlepší a nečekané se stane skutečností!!!

sobota 30.4. 3. liga juniorů  Orlová

8:00 1.FBK Eagles Orlová – FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

sobota 30.4.  MS liga dorostenců Paskov

11:20  1.FBK Eagles Orlová – FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

neděle 1.5. MS liga mladších žáků  Čeladná

8:00  FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – 1. SFK Havířov
9:45  FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Fbc Coyotes Jablunkov
11:30  FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – 1. FBC Karviná
13:15 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

 

Ale tímto víkendem nekončíme. Od 1.5. najíždíme na nový tréninkový rozvrh a v plánu jsou i další mimosoutěžní akce a turnaje. Zde uvádíme přehled zatím potvrzených akcí:

6.5. – 8.5. Prague floorbal cup – dorostenci
3.6. – 5.6. Ostrava Cup – mladší žáci, junioři
22.5. – 24.5. Hornets Cup – muži
3.9. – 4.9. Moravian Cup – junioři