Velikonoční florbalování přípravky a žáků

Na Velký pátek jsme byli pozváni k přátelským zápasům do Frýdlantu. I když zdánlivě o nic nešlo, šlo o hodně 🙂 . O nasbírání dalších zkušeností. Těch není nikdy dost.

Ta potřeba zkušeností byla vidět hlavně na přípravce. Se třemi úplnými nováčky jsme se utkali s letošním vítězem PFLky ve čtyřech dvanáctiminutových blocích. A zatímco ten první jsme projeli na celé čáře a prakticky jsme se nepotkali s míčkem, postupně jsme se lepšili a v poslední části nás jen chybějící štěstí a pár centimetrů připravilo o úspěch. Samozřejmě, i pro některé rodiče je to těžké, když se celý rok prohrává, každý chce vidět své dítě vítězit. Nicméně jsme celou sezónu hráli proti o něco starším klukům a říkejte si co chcete, ten potenciál v nás je. Jen musíme jít postupně a já věřím, že už příští sezónu ukážeme progres. I proto připravujeme změny v trénincích o kterých vás budeme Brzy informovat.

Mladší žáci se v takové, řekněme kombinované, sestavě utkali se stejným soupeřem, který vytvořil tři týmy ze svých tří PFLkovských družstev. Dvě vítězství a jedna prohra nás dovedla do „pomyslného finále“, ve kterém jsme ale na svého soupeře nestačili. I v této kategorii musíme ale přidat, o tom žádná. I při pohledu do zápisu to vypadá, že jsme dnes hráli ve třech. Rychlost, důraz, pohyb, nasazení, fyzička, ruce, míček, rozhodování… to je jen několik málo věcí, ve kterých musíme přidat. I v této kategorii připravujeme změny v rámci snahy o zefektivnění přípravy a věříme, že nám to pomůže v cestě za ještě lepšími výkony.

Přípravka

Frenštát – Frýdlant     3 : 20   (0:7,1:5,0:5,2:3)

G+A: Š.Pala, D.Němec (K.Klementová), D.Němec (Š.Pala)

S:
B: J.Kubíček 13´ K.Klementová 25´ J.Kubíček 37´ K.Klementová
M.Káňa – M.Prauzek, Š.Pala – D.Němec
M.Bilský – J.Ťuláková, L.Genzerová – E.Třeštíková, M.Fišera

 

Mladší žáci

Frenštát – Frýdlant     9 : 10   (1:4,5:2,3:1,0:3)

G+A: J.Genzer, J.Pítr, J.Pítr (D.Ťulák), J.Genzer (J.Pítr), J.Pítr (D.Ťulák), T.Socha, D.Ťulák (J.Pítr), D.Ťulák (J.Pítr), J.Pítr (J.Genzer)

S:
B: J.Jalůvka
J.Genzer – A.Christodulos, J.Pítr – D.Ťulák
T.Bilský – J.Magdoň, E.Merenda – T.Socha