Zakončovák i otvírák v jednom

Dnešní den byl vyhrazen mužům pro zakončení jedné sezóny a zároveň otevření přípravy na sezónu novou. Mluvíme li o mužích, máme na mysli i juniory a dorostence, se kterými se dlouhodobě počítá…

Bohužel nám nevyšel připravený program se soupeřem z Jablunkova, který kvůli nemocem musel svoji účast zrušit. V okamžiku, kdy nevyšlo ani náhradní řešení s náhradním soupeřem, byly jen dvě možnosti. Akci zrušit nebo to zkusit jinak. Zvolili jsme možnost druhou a zvolili jsme dobře. Proti dvěma plánovaným pětkám jsme postavili další dvě pětky složené z hráčů z divizními zkušenostmi doplněnými dorosteneckými vítězi Moravskoslezské ligy.
Poděkování patří všem, kteří svým přístupem a postojem k zápasu zajistili velmi kvalitní podívanou. Na dalších plánech se nic neměnilo, hrál se tedy klasický zápas na 3 x 20 minut i s časomírou a zapisovatelem. Této role se zkušeně a profesionálně zhostil Krtek. Myslím, že i rozhodčí se s tímto nelehkým zápasem popasoval celkem slušně. I když pískal zadarmo. Nebo možná právě proto 🙂 .
A jak už bylo řečeno, hráči obou týmů se postarali o vyrovnaný a dramatický zápas, ve kterém se oba týmy střídaly ve vedení a každý chvilku tahal pilku. Na závěr přišlo ještě vyvrcholení v podobě soutěže v nájezdech. Přes komplikace tedy určitě povedená a prospěšná akce…

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. „TMAVÍ“ – FBC TJ Sokol Frenštát p.R. „SVĚTLÍ“    9 : 8    (3:4,4:2,2:2)   SN  3:2

 

  • G+A: 4´ D.Svoboda (J.Skýpala), 7´ J.Skýpala (D.Svoboda), 10´ F.Nádvorník (M.Křenek), 23´ M.Genzer, 29´ F.Nádvorník (M.Křenek), 34´ M.Ondryáš, 37´ D.Svoboda (J.Skýpala), 44´ M.Ondryáš (F.Nádvorník), 48´ M.Křenek (F.Nádvorník)

 

  • G+A: 3´ V.Šimík (P.Káňa), 13´ O.Šimík, 13´ P.Káňa (V.Šimík), 20´ A.Zlý (V.Hlista), 23´ O.Šimík (Š.Motyka), 33´ O.Šimík (P.Káňa), 58´ A.Zlý, 60´ A.Zlý (V.Šimík)

Sestava TMAVÍ: 
Strny
Skypy – Adam, Davča – Beny – Ondra
Filda – Genzy, Matty – Dušan – Ufy

Sestava SVĚTLÍ:
Miki
Pepé – Šíma, Ondra Š – Pítrs – Vojta Š
Kuba – Vašek S, Jezevec – Syrda – Vašek H

 

Nájezdy:
Beny 0 – Vašek H 0
Ondra 1 – Šíma 1
Filda 0 – Jezevec 0
Matty 1 – Ondra Š 1
Skypy 0 – Pepe 0
Genzy 0 – Vojta Š 0
Adam 1 – Kuba 0