Moravian Cup v Olomouci

Je nesporné, že tento turnaj je pro nás historicky nejúspěšnějším před či po sezónním turnajem. Na dvě účasti ve finále naši junioři sice letos nenavázali, předvedenými výkony ale také výsledky však velmi příjemně potěšili.

Vždyť na turnaji nepoznali v základní hrací době hořkost porážky a o lepší výsledek je připravil až nezdar v samostatných nájezdech. A soupeři rozhodně nebyli z kategorie jednoduchých. Náš třetiligový výběr čekaly druholigové týmy Prostějova a Šumperku a jeden prvoligový z Plzně. A abychom to měli ještě těžší, museli jsme se obejít bez nejzkušenějších a nejstarších hráčů Benyho a Kulicha. Kádrovou pohromu pak dokonalo zranění Davči v prvním poločase prvního zápasu. Po zbytečném hrubém faulu, za který sice soupeř vyfasoval 2+2 minuty ale Davča už se jen díval a nějakou dobu se jen dívat bude. O to víc ovšem vyniká pohled na výsledky a především předvedenou hru od naších mladíků. Pokud mohu mluvit za celý trenérsky triumvirát, tak musím konstatovat, že jsme na ně byli pyšní. Což ovšem ale neznamená, že není na čem pracovat. Je. Hlavně taky na tom, aby nám je „světský“ život neodloudil v takovém počtu, jako generace předchozí…

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – SK K2 Prostějov    7 : 0   (5:0,2:0)

  • M.Křenek (M.Genzer), D.Svoboda (M.Křenek), V.Hlista (D.Svoboda), O.Šimík (A.Zlý), P.Klepáč (P.Pícha), M.Křenek (P.Klepáč), V.Hlista (O.Šimík)

S: M.Kalina
M.Genzer – P.Pícha, Š.Motyka – P.Klepáč – M.Křenek
V.Stráník – F.Vančo, O.Šimík – D.Svoboda – A.Zlý
V.Hlista, P.Svoboda

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FbC Plzeň    3 : 2   (2:0,1:2)

  • M.Genzer (Š.Motyka), O.Šimík (A.Zlý), P.Klepáč (M.Křenek)

S: M.Strnadel
M.Genzer – P.Pícha, Š.Motyka – P.Klepáč – M.Křenek
V.Stráník – F.Vančo, V.Hlista – O.Šimík – A.Zlý
P.Svoboda

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Asper Šumperk    1 : 2 po SN   (0:0,1:1)

  • M.Genzer

S: M.Strnadel
M.Genzer – P.Pícha, Š.Motyka – P.Klepáč – M.Křenek
V.Stráník – F.Vančo, V.Hlista – O.Šimík – A.Zlý
P.Svoboda