Předlouhý výjezd do Jeseníku přinesl další 4 body!!!

Je to až neuvěřitelné. Po těch ránách, které schytáváme nebo si je rovnou uštědřujeme sami, po složitém skládání sestavy, kdy jsme dali dohromady sotva desítku hráčů do pole a dva golmany a kdy se nenašel jeden jediný a tak strašně důležitý hráč na prostřídávání, odjíždíme z Jeseníku opět neporaženi. A vlastně opět ochuzeni o jednoho hráče, neboť zdravotní problémy komplikují situaci mezi golmany.

Dnešní úspěch je především Adamova zásluha. Jelikož mu jeden ze soupeřů na minulém turnaji vystavil stopku nejen do florbalu, a nemohl tak pomoci na hřišti, neváhal nasednout na vlak a z Olomouce dorazil koučovat svůj tým a dovedl ho k historicky prvnímu vítězství nad v posledních letech tradičním rivalem z Domaslavic a posléze k dalšímu bodu za remízu s domácím týmem Jeseníku. Samozřejmě klobouk se sluší smeknout před všemi dvanácti statečnými, kteří se dnes tak úspěšně rvali za náš tým!!! Kdybychom třeba před rokem tušili naši současnou sestavu, nevím nevím, jakou soutěž bychom přihlašovali… ale ono to jde ale musí se chtít.

 

Report vám dnes přináší zástupce naší nejmladší generace v A týmu. Role zpravodaje se ujal Kuky…

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – SK Domaslavice      10 : 7   (6:2,1:3,3:2)

  • G+A: 5´M.Ondryáš (D.Svoboda), 7´ M.Ondryáš (D.Svoboda), 8´ D.Svoboda (M.Ondryáš), 10´ D.Svoboda (O.Polách), 11´ V.Hlista (D.Svoboda), 12´ M.Genzer (M.Ondryáš), 21´ B.Rašovský (D.Pícha), 36´ D.Svoboda, 37´ P.Klepáč (B.Rašovský), 39´ M.Genzer (D.Svoboda)

Sestava:
M.Strnadel
M.Genzer – V.Hlista, O.Polách – D.Svoboda – M.Ondryáš
F.Nádvorník – D.Pícha, P.Klepáč – B.Rašovský – V.Hlista

První zápas proti Domaslavicím se povedl. Sice jsme po necelých 3 minutách zápasu prohrávali, ale i tak jsme velmi rychle dokázali odpovědět. Byl to právě Ufy svou překvapivou střelou z velkého brankoviště. Pak už jsme tempo zápasu udávali my a dokázali jsme v první třetině nastřílet 6 gólů. Druhá třetina nebyla z našeho pohledu úplně nejlepší. Do třetí třetiny jsme šli opět naplno a povedlo se nám nastřílet ještě nějaké ty góly a zápas udržet.

 

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FBK Jeseník      3 : 3   (1:1,1:1,1:1)

  • G+A: 6´ D.Pícha (V.Hlista), 21´ P.Klepáč (B.Rašovský), 39´ D.Svoboda (M.Ondryáš)

Sestava:
J.Kutěj
M.Genzer – V.Hlista, O.Polách – D.Svoboda – M.Ondryáš
F.Nádvorník – D.Pícha, P.Klepáč – B.Rašovský – V.Hlista

Jeseník je velmi kvalitní soupeř na podobné úrovni jako my. Skóre otevřel náš nový kapitán Dušan přesnou střelou od půlky hřiště. Za nedlouho nám utekl hráč soupeře už po několikáté za obranu, a stav byl 1:1. Ve druhé třetině jsme míček na florbalce měli spíše my a taky z toho bylo hodně šancí. Soupeřův gólman byl však bezchybný. Ve třetí třetině už na některých byla znát únava. To se projevilo i na hře. Už jsme spíše vyhlíželi konec zápasu, ale remíza se taky počítá. Z Jeseníku jedeme se 4 zaslouženými body.