St.žáci se prali o úspěch proti těm nejlepším

Bohužel na body to tentokrát nestačilo. Ale po předvedeném výkonu se určitě nemají za co stydět a odjíždějí z Krásného Pole se vztyčenou hlavou!

Dvě porážky s druhým a třetím týmem tabulky znamenají, že ve zbytku soutěže se utkáme o umístění na 6 – 10 místě s týmy z Bílovce, Letky, Ostravy Jih a Toro Salibandy. Celkem podle předpokladů, neboť ze soupeřů z horní poloviny tabulky jsme dokázali porazit jen pátý Krnov. Pro kluky to jednoznačně znamená úkol poprat se o to konečné šesté místo a hlavně zapracovat na ofenzivní fázi naší hry. Neboť dnes proti těm nejlepším jsme ukázali, že jsme schopni hrát zodpovědně a správně systematicky proti soupeřům lepších kvalit. Ovšem v útočné fázi máme ještě rezervy a tak je ve zbylém půlroce na čem pracovat.

Dnes byl ale na týmu oproti prvnímu turnaji znát velký posun, navíc dobře připraveni takticky dokázali i nahecovat k velkému výkonu a odevzdat na hřišti maximum svých momentálních schopností. Jsme týmem, který pracuje s vlastními hráči, kterých navíc není mnoho. A proto musíme z každého jednotlivce dostat maximum a najít mu to správné místo v týmu. Nemůžeme si vybírat nebo obcházet soupeře a ukazovat prstem na ty, které si vezmeme.

Z kluků dnes byla cítit velká energie, zápal pro hru a chuť něco dokázat a to je hlavní. S oběma soupeři jsme odehráli vyrovnaná utkání a byli jsme blízko úspěchu. Nepřišel teď ale může přijít příště…

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B     1 : 3    (1:1,0:2,0:0)

  • 5´ J.Pícha (J.Pítr)

S: J.Klement
J.Genzer – D.Ťulák, J.Pítr – J.Pícha – M.Potůček
T.Křenek – M.Tkáč, Š.Blabla – J.Mikeska – T.Neuwirth

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – 1. MVIL Ostrava      3 : 4    (3:2,0:1,0:1)

  • 2´ M.Tkáč (J.Mikeska), 4´ Š.Blabla (J.Pítr), 8´ D.Ťulák

S: D.Kubala
J.Genzer – D.Ťulák, J.Pítr – J.Pícha – M.Potůček
T.Křenek – M.Tkáč, Š.Blabla – J.Mikeska – T.Neuwirth