Výsledkový servis z PFL

Dnes se ve Frýdlantu n.O. představil druhý tým mladších žáků.

V něm hned tři hráči zapsali debut v našem dresu a spolu se svými spoluhráči si vedli velmi zdatně a zaznamenali tři vítězství a jedinou porážku a mají tak velkou šanci poprat se o postup do finálové skupiny!!!

Report by Tony:
Dnešní den patřil nejen našim starším žákům, ale i jejich,, mladším “ kolegům. Ti měli na programu první turnaj PFLky a nevedli si vůbec špatně. Sestava byla poskládaná ze zkušenějších hráčů, ale i z několika úplných nováčků. Tři kluci, kteří nastoupili teprve před dvěma měsíci, ukázali, že pokud budou trénovat a bude je to bavit, tak se můžou velmi rychle posunout. Kupříkladu Šimon, první zápas v brance a první nula v životě. Jde vidět, že mu to opravdu jde a pokud se tomu bude věnovat, tak máme dalšího skvělého gólmana. Další dva kluci, Vojta s Honzou jsou svými proporcemi také velmi platní. Hlavně v útoku, kde dokáží velmi rychle překonat obranu soupeře a třeba i zakončit. Doufám, že u florbalu zůstanou a budou se i nadále zlepšovat.
Zápasy to nebyly jednoduché. V prvním nám nedávali moc prostoru ani ke střelbě. V druhém jsme sice také vyhráli, ale velmi rychle jsme se přizpůsobili laxní hře soupeře. Ve třetím to bylo o tom, že jsme dostali více prostoru k zakončení a toho dokázali využít. No a ten čtvrtý byl z mého pohledu chaos. Po třech vítězstvích tu byla najednou porážka a pánové poznali hořkost porážky. Vzali jsme to s nadhledem a víme na čem pracovat.
Děkujeme všem skvělým rodičům za odvoz a speciální poděkování si zaslouží i pan Christodulos, který zajistil klukům, oběd “ v podobě párků v rohlíku.

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – Luna Příbor Bílí      5 : 3
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – TJ Sokol Polanka n.O.     1 : 0
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – TJ Sokol Frýdlant n.O. Modří   8 : 1
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – TJ Sokol Frýdlant n.O. Žlutí  1 : 6

J.Jalůvka, Š.Mičulka
A.Christodulos, D.Babczynski, I.Vojtěch, T.Socha, A.Kuběna, J.Poledník, O.Skapka, J.Veselý, V.Kotlán