Muži korunovali povedený víkend ziskem tří bodů

Další turnaj Regionální ligy se odehrával v nedělním odpoledni v nedalekém Rožnově a muži si po těžkých bojích vezou domů tři body za důležité vítězství nad Českým Těšínem.

Byl to ale po čertech povedený víkend! Sečteno a podtrženo z patnácti zápasů máme pouze dvě porážky, dvě remízy a jedenáct vítězství! Vše začalo u v pátečním odpoledni, kdy jsme na Olomouckém ledě 🙂 rozstříleli domácí 8:1, což bylo od roku 2004 poprvé, kdy jsme dali venku tolik branek. V sobotu dopoledne zazářila oslabená přípravka, která odjížděla z Frýdlantu neporažena. Totéž se tamtéž odpoledne povedlo našim stržodorostencům. V neděli se představili ve Frýdlantu mladší žáci a byť notně oslabeni vybojovali tři vítězství ze čtyř zápasů. Ve stejném čase v hale na Čeladné excelovali naši dorostenci, kteří vyhráli oba zápasy bez inkasované branky a odpoledne Áčko mužů sice nestačilo na domácí Rožnovsko Jičínský tým ale ve veledůležitém boji zdolali Český Těšín. No a korunu tomu všemu jsme nasadili o pár kilometrů dál, kde jsme oranžovou vyměnili za žlutou a v nervydrásajících nájezdech udolali po skvělém obratu rytíře Vítka 🙂 🙂 🙂 .

Zpět ale k mužům. Dopředu bylo celkem jasné, který ze dvou dnešních zápasů má pro nás prioritu. První zápas proti domácím to jasně potvrdil a dal zavzpomínat na loňskou Divizi. Soupeř byl herně úplně jinde a my byli bez nároku na úspěch. Tak to prostě je.
Za to druhý zápas v podstatě o šest bodů přinesl tuhý a vyrovnaný boj. Gólově jsme se prosadili sice velmi brzy, další branku jsme však nepřidali a když v úvodu druhé třetiny soupeř během jedné minuty otočil skóre, nedýchalo se nám nejlépe. Naštěstí se nám podařilo srovnat druhou brankou Davči a sekundu před koncem druhé třetiny dnes výborný Kuky znovu strhnul vedení na naši stranu. Vedení o jednu branku nic neznamená a tak to bylo těžké až do konce. Důležitou branku na 4:2 přidal Ondra poté, co si vlastně přihrál o soupeře sám sobě a když čtyři minuty před koncem vymetl Genzy šibenici, mohlo být rozhodnuto. Nebylo, když po další chybě a zbytečné ztrátě míčku soupeř snižoval a následovala hra bez brankáře kterou jsme ale zvládli a Ufy brankou přes celé hřiště korunoval naše vítězství. Uff byl to boj ale i to se počítá…

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Warriors Nový Jičín FBK Sršni B    4 : 9   (1:1,1:5,2:3)

  • G+A: 14´ P.Klepáč (D.Pícha), 30´ F.Nádvorník (P.Klepáč), 43´ M.Genzer, 45´ M.Genzer (D.Svoboda)

S: J.Kutěj (36´ M.Strnadel)
M.Genzer – V.Stráník, O.Polách – D.Svoboda – M.Ondryáš
F.Nádvorník – D.Pícha, B.Rašovský – P.Klepáč – V.Hlista
A.Polách, M.Křenek

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FBC Válec Český Těšín    6 : 3   (1:0,2:2,3:1)

  • G+A: 2´ D.Svoboda (M.Genzer), 24´ D.Svoboda (O.Polách), 30´ P.Klepáč (A.Polách), 41´ O.Polách, 42´ M.Genzer (D.Svoboda), 45´ M.Ondryáš

S: M.Strnadel
M.Genzer – V.Stráník, O.Polách – D.Svoboda – M.Ondryáš
F.Nádvorník – D.Pícha, P.Klepáč – A.Polách – B.Rašovský
V.Hlista, M.Křenek