Starší žáci za tři… body

Ostravska Dubina se dnes opět těšila na to, co tam naši starší žáci předvedou.

Po rozdělení tabulky na dvě poloviny jsme se ocitli v té dolní části, což znamená, že nás ve zbytku sezóny na turnajích vždy čeká jeden „silnější“ soupeř se kterým bychom měli svádět vyrovnané souboje a jeden soupeř „méně silnější“ kde bychom měli pilovat výrazně naši ofenzivu.

Roli silnějšího soupeře dnes plnili kluci a holky z Letky a dlouho tahali za delší provaz a v jednu chvíli to vypadalo už beznadějně, to když na ukazateli skore svítil stav 1:5. Kluci ale nesložili zbraně, vrátili se do zápasu mocně dotahovali ale nedotáhli a body tak bere zaslouženě soupeř.
Roli méně silnějšího soupeře dnes plnili kluci z Toro Salibandy. Tam jsme si svou ofenzivu poprvé v sezóně měli dostatek prostoru vyzkoušet a výsledek ukazuje, že úspěšně. Nicméně příště bychom chtěli zabodovat i proti těm silnějším…

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FBC Letka Toman finance group    5 : 7   (1:3,1:2,3:2)

  • G+A: 4´ T.Neuwirth (J.Mikeska), 24´ J.Pítr (D.Ťulák), 26´ D.Ťulák (J.Pítr), 30´ M.Tkáč (M.Potůček), 32´ T.Křenek (M.Tkáč)

S: D.Kubala
D.Ťulák – T.Křenek, J.Pítr – J.Pícha – Š.Blabla
J.Genzer – M.Potůček, M.Tkáč – J.Mikeska – J.Zima, T.Neuwirth

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Toro Salibandy Ostrava    22 : 1   (8:1,4:0,10:0)

  • G+A: 1´ Š.Blabla (D.Ťulák), 1´ J.Pítr, 3´ D.Ťulák, 4´ M.Potůček (J.Pítr), 7´ D.Kubala, 10´ T.Křenek (J.Pícha), 11´ M.Tkáč (J.Pítr), 12´ D.Kubala (J.Genzer), 18´ Š.Blabla (J.Pítr), 18´ J.Genzer (M.Potůček), 20´ Š.Blabla (J.Pítr), 22´ M.Tkáč (D.Kubala), 27´ J.Zima, 28´ Š Blabla, 29´ D.Ťulák (J.Zima), 31´ D.Kubala, 31´ J.Zima (D.Kubala), 31´ J.Pícha, 34´ J.Pítr, 34´ M.Tkáč, 35´ Š.Blabla (T.Křenek), 35´ T.Křenek (J.Pícha)

S: J.Klement
D.Ťulák – T.Křenek, J.Pítr – J.Pícha – Š.Blabla
J.Genzer – M.Potůček, M.Tkáč – D.Kubala – J.Zima