Béčko mužů získalo v Orlové jediný bod

V novém roce se zatím tomuto týmu úplně nedaří. První zápas se vůbec nepovedl. Výkon ve druhém zápase už byl o něčem jiném, proti byl ale silnější soupeř.

Opět jen velice těžce se rodila soupiska, což není naší nejlepší vizitkou. A tak jen díky obětavosti několika lidí jsme poskládali tým, který odjel bojovat na nejpokreslenější palubovku v kraji.
První zápas jsme v roli favorita začali dobře a vedení 2:0 po první třetině vypadalo nadějně. Ovšem další šance jsme už neproměnili a také herně se nám přestalo dařit. No a když soupeř potrestal dvě hrubky našeho hráče, který povětšinou zápasy rozhoduje v náš prospěch, rozešly se oba týmy s remízou. Ale nejen bídný výkon na hřišti způsobil nedobrý pocit ze zápasu.
Druhý zápas proti domácímu týmu, na jehož lavičce se mačkalo neuvěřitelných dvacet hráčů, přinesl už jiný výkon. Byl to opravdu velmi povedený zápas z obou stran. Rychlý, dynamický, plný šancí na obou stranách. My proměnili jedinou, soupeř tři a tak body zůstaly doma. Nicméně tentokrát jsme se svým výkonem mohli být spokojenější. A co navíc dal tento zápas mně osobně je poznání, že bych potřeboval více sebejistoty ve víře ve svou vlastní neomylnost tak, jak to nechybí některým lidem…

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – FBC Letka C Toman Finance Group     2 : 2    (2:0,0:0,0:2)

  • G+A: 1´ M.Štěpán (M.Křenek), 8´ M.Křenek (A.Genzer)

S: M.Strnadel
M.Genzer – V.Stráník, O.Polách – D.Svoboda – M.Ondryáš
V.Syrovatka – A.Genzer, M.Křenek – M.Štěpán – V.Hlista

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – 1. FBK Eagles Orlová B     1 : 3    (0:1,0:0,1:2)

  • G+A: 25´ M.Křenek (M.Štěpán)

S: M.Kalina
M.Genzer – V.Stráník, O.Polách – D.Svoboda – M.Ondryáš
V.Syrovatka – A.Genzer, M.Křenek – M.Štěpán – V.Hlista