FF v pohybu – Hammer Games

Nejen nahánění díravého míčku může být sportovní náplní člena našeho oddílu.

Máme za sebou už šest ročníků mimosoutěžních pohybových aktivit sdružených pod názvem FrenFlorbal v pohybu. Letos, při příležitosti oslavy dvou půlkulatých čísel nese tato akce ještě přídomek Hammer Games a přináší určité změny. Stále se jedná o neveřejné akce pro členy oddílu a jejich rodinné příslušníky. Stále jsou koncipovány tak, že je zvládne každý milovník pohybu. Nicméně v rámci „důstojných“ oslav dochází k jakémusi zvýšení náročnosti 🙂 a tak některé akce jsou určeny pouze pro ty, kteří již dosáhli minimálně 15 ti let věku.
Termíny jednotlivých akcí jsou orientační a mohou se měnit na základě možnostech pořadatelů i na základě konání vyloženě florbalových akcí. Vždy však před každou akcí včas zveřejníme termín…

Pátek 24.3. Tonyho Trojánky vše
Pátek 31.3. Genzyho Rovinka vše
Pátek 7.4. Rekovice ze všech stran 15 +
Pátek 14.4. 3 x schody vše
Sobota 29.4. Běh do vrchu vše
Sobota 6.5. Pustevny na kolečkách 15 +
Sobota 20.5. FF B7 15 +
Sobota 10.6. TriatZumbatlon 15 +
Sobota 17.6. Pětihodinovka 15 +
? prázdniny Discgolf 15 +

 

Tonyho Trojánky – klasika pod bájným Radhoštěm. Na výběr ze dvou tratí.

Genzyho rovinka – opět dvě tratě dvou různých obtížností, ale víme, že Aleš má o rovince poněkud zvrácené představy.

Rekovice ze tří stran – zprava, zleva i přímo budeme zdolávat stoupání na toto kultovní místo. Každý si jistě nějakou tu výkonnostní třídu vyběhne.

3 x schody – základ každého frenštátského sportovce, jestli 3x nebo 2x nebo 1x je už na každém.

Běh do vrchu – oblíbený tříkilometrový výběh do sedla pod Javorníkem.

Pustevny na kolečkách – vyběhnout po Knížecí jsme už společně zvládli, teď si poměříme síly na kolových vozidlech na vlastní pohon.

FF B7 – co takhle zdolat 7 Beskydských vrcholů a nemuset končit jako invalida… Pustevny, Radhošť, Kání, Pindula, Malý Javorník, Velký Javorník, Horečky.

TriatZumbathlon – mít v týmu mistra této disciplíny a nevyužít toho by byl hřích. Pod dohledem Zumby si tedy vyzkoušíme kombinaci plavání, kola a běhu. Samozřejmě tak, abychom přežili.

Pětihodinovka – podávat sportovní výkon v pár vteřinách či minutách už umíme, co takhle si vyzkoušet, kolik kilometrů zvládneme na kole, koloběžce či inlajnech za pět hodin.

Discgolf – pár profesionálů v klubu máme a tak si to pod jejich vedením procvičíme, co umí naše ruce a hlavy.

Jsme sportovci a tak samozřejmě budeme bojovat jak o čest tak se soupeři.  Anebo taky sami se sebou. Na jednotlivé akce chystáme zajímavé motivační programy 🙂 a také připravujeme slavnostní vyhlášení výsledků s předáním stylového putovního poháru vítězi. Jednotlivé závody budou bodovány v jedné kategorii 15+ takto: 15 – 14 – 13 – 12 – 11 – 10 – 9 – 8 – 7 – 6 a každý další účastník získává 5 bodů. Nakonec se získané body sečtou a je hotovo.

Jestli tam budu sám, nebo nás bude do desíti či možná i víc je na vás, startujících na vlastní nebezpečí… já se těším 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *