Starší žáci přivezli ze Stonavy 4 body

V nedělním pozdním odpoledni se na Stonavské palubovce představili naši starší žáci a nevedli si vůbec špatně!

Naši nejmladší ligoví zástupci bojují v nástavbové skupině o 6 – 10. místo a jejich cílem porvat se o pokud možno co nejnižší číslo a hlavně sbírat zkušenosti. Los těchto turnajů je takový, že vždy nás čeká jeden soupeř pohybující se na pozici před či o místo za námi a s těmi svádíme lité boje a jeden soupeř z devátého či desátého místa v tabulce a tam musíme potvrzovat papírovou převahu.

Ve Stonavě se nám konečně podařilo obrat o body Letku, se kterou jsme v sezóně již dvakrát prohráli. Vítězství to ještě nebylo, ale i remíza potěší. A také to, jakým způsobem k ní došlo. Tedy po velmi slušném výkonu. Ve druhém zápase jsme roli favorita potvrdili ale… ten závěr se úplně nepovedl a je třeba se opět z tohoto poučit. Ale tento tým se ušel od počátku sezóny pěkný kus cesty, už to začíná mít obrysy a ve Stonavě si tým poradil i s absencí dvou starších hráčů, což pro náš malý a mladý tým je samozřejmě problém. Kluci to zvládli a jedou dál!

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FBC Letka Toman Finance Group   2 : 2   (1:1,0:0,1:1)

  • G+A: 9´ T.Neuwirth (D.Ťulák), 34´ D.Ťulák (T.Křenek)

S: J.Klement
D.Ťulák – T.Křenek, J.Pítr – J.Pícha – T.Neuwirth
J.Genzer – M.Potůček, A.Kuběna – D.Kubala – J.Zima

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Toro Salibandy Ostrava   13 : 4   (7:1,3:0,3:3)

  • G+A: 3´ J.Pítr (T.Neuwirth), 5´ J.Zima (A.Kuběna), 5´ D.Kubala (J.Zima), 6´ J.Pícha (T.Neuwirth), 7´ J.Pícha (T.Neuwirth), 8´ J.Pítr (T.Neuwirth), 11´ T.Neuwirth (T.Křenek), 18´ T.Neuwirth (T.Křenek),20´ J.Pítr (J.Pícha), 24´ T.Křenek (J.Pítr), 28´ J.Pítr (J.Pícha), 29´ J.Pítr (J.Pícha), 36´ D.Kubala (J.Zima)

S: J.Klement
D.Ťulák – T.Křenek, J.Pítr – J.Pícha – T.Neuwirth
J.Genzer – M.Potůček, A.Kuběna – D.Kubala – J.Zima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *