300… 200… 100…

Sobotní zápas mužského Béčka na neoblíbeném povrchu v Paskově proti Tigers Poruba nepřinesl sice pohledný florbal, zato ale hned několik kulatých milníků!

Ondra jako první hráč v historii klubu pokořil metu 300 ligových zápasů! Do ligových soutěží naskočil v sezóně 2014/2015 v dorostenecké soutěži a letos tedy kroutí osmou ligovou sezónu v našem dresu. Ví to on a víme to i my všichni, že jeho předností nejsou technické finesy a přední místa v kanadských bodováních. Jeho devizou je bojovnost, vytrvalost, nasazení, spolehlivost a věrnost. Tak Ondro, minimálně tu pětistovku…

Adam, Miloš, Pítrs a Skypy… to jsou jména, která do víkendu měla na svém kontě 200 a více startů. A právě v sobotním zápase přibyly další dvě jména, Ufy a Márty, kteří svorně dokráčeli ke dvoustovce startů v našem dresu. Nevím, jestli je to náhoda nebo to o něčem vypovídá, ale i u obou těchto hráčů se dá napsat podobné hodnocení jako u Ondry… kluci, děkujem.

Dalších 23 hráčů má už na svém kontě pokořenou 100 zápasovou hranici. V sobotu k nim přibyl 24… Podařilo se to Vaškovi s přídomkem z Radvanic. Ano i z takové dálky lze nasbírat tolik startů za Frenštát pod Radhoštěm!

To byla tedy úroda v jednom zápase… tak kluci děkujem, že jste hrdí na náš dres!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *