Muži v Petrovicích zabojovali a berou tři body

Nevím co ještě by mělo potkat tenhle bojující tým.

O neštěstí, které postihlo Strnyho a potažmo nás všechny víme. Honda v práci, Kutis v zahraničí. Někteří víc nemocní než zdraví. Ve stejný čas hrající junioři, kteří doposud zachraňovali sestavu. Ještěže v té spoustě hráčů, kteří již nechtějí ochutnávat ligový chlebíček je dostatek těch, kteří ještě cítí příslušnost ke klubu a v nouzi jsou ochotni pomoci. A tak se dnes naše soupiska doslova hemžila zkušenostmi.
Bylo fajn slyšet, že i ti kluci, co si dnes přišli oživit vzpomínky na minulost, byli spokojeni jak s atmosférou v týmu tak s jeho výkonem.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Z.F.K  Petrovice B      8 : 6     (4:4,2:1,2:1)

  • G+A: 4´ M.Genzer, 8´ L.Böhm (F.Nádvorník), 11´ D.Svoboda (M.Genzer), 12´ L.Böhm (D.Svoboda), 18´ D.Svoboda (M.Genzer), 30´ M.Genzer (F.Nádvorník), 34´ M.Štěpán (D.Picha), 34´ D.Svoboda (M.Kalina)

S: M.Kalina
F.Nádvorník – M.Genzer, L.Böhm – D.Svoboda – B.Rašovský
D.Pícha – M.Štěpán, O.Polách – A.Polách – M.Ondryáš, Z.Zejda

Juniorům jsme tedy nakonec ukradli Mikuláše do branky a tři hráče do pole. A jak to krásně funguje když se skloubí zkušenost s dravostí mládí ukázala dnešní první lajna. Fungovalo jí to náramně a zejména díky jejímu ofenzivnímu přispění jsme tento těžký zápas zvládli. Druhé pětce to dnes moc nesedlo ale měla to těžké. Hned tři borci finišují s diplomkou, jeden měl být v posteli a ne na hřišti a jeden relativně zdravý veterán to bylo dnešní komando č.2. Díky ale patří stejnou měrou všem i za to, jak se vyrovnali s nepovedeným začátkem a průběžným stavem 1:3 a 2:4 a také za dobře sehraný závěr. A tím pádem za celý zápas, který přinesl další tři body pro tento bojující tým…
PS: kdy Mara hrál naposledy v obraně? To ještě nosil štrample a bylo mu tak 10 let 🙂

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – 1. SFK Flashing Stars Havířov     3 : 8     (1:2,1:3,1:3)

  • G+A: 8´ B.Rašovský (D.Svoboda), 30´ L.Böhm, 35´ M.Štěpán (L.Böhm)

S: M.Kalina
F.Nádvorník – M.Štěpán, L.Böhm – D.Svoboda – B.Rašovský
D.Pícha – Z.Zejda, O.Polách – A.Polách – M.Ondryáš

Tentokrát ještě navíc bez Genzyho, jen v desíti a tak trochu bez šťávy. Na nějaký pomyslný dostřel jsme se sice drželi až do závěru zápasu, kdy nás soupeř rozstřílel, ale na body to bylo málo. Příliš mnoho gólů inkasovaných po střelách od mantinelů, příliš málo využitých šancí a radost nám nedělaly ani jiné zápasové momenty. Takže tentokrát jen bojovnost, nasazení a vzorný přístup hráčů k zápasu na odměnu nestačily. I tak velké díky všem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *