Vyhlášení nejlepších sportovců okresu Nový Jičín

V Kulturním domě ve Frenštátě pod Radhoštěm proběhlo dnes vyhlášení nejlepších sportovců okresu Nový Jičín.

Zaplněný velký sál Kulturního domu sledoval devadesátiminutové defilé nejlepších sportovců našeho okresu. Sami mladí, krásní a úspěšní sportovci nejen republikové úrovně. Mezi těmito veleúspěšnými sportovci byl na pódium pozván i zástupce našeho oddílu, aby převzal cenu pro nejlepší sportovní kolektiv města Frenštátu pod Radhoštěm. Za toto ocenění moc děkujeme a bereme jej jako ocenění práce našich trenérů a sportovní úsilí našich hráčů. Moc si toho vážíme a hrdě budeme reprezentovat naše město i nadále. Obrovskou motivací a hnacím motorem do budoucna je samozřejmě výstavba nové sportovní haly v našem městě. Pro náš sport je to naprosto nezbytné a my se již velmi těšíme, že nebudeme muset na tréninky i domácí turnaje dojíždět.

Na chvíli jsme tedy okusili jaké to je být v záři reflektorů 🙂 a teď zase zpět tam, kde se cítíme být jistější, tedy na sportovní palubovky. Byť tedy nemáme ambice republikové ani mezinárodní úrovně, ctíme zásadu, že vítězství ve sportu chutná stejně jak na mistrovství světa tak třeba v Moravskoslezském přeboru…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *