Béčko mužů napsalo poslední tečku za sezónou

A díky velmi povedené první polovině soutěže, kdy jsme se ještě dokázali scházet v hojném počtu a vyhrávali jeden zápas za druhým, bereme nakonec velmi slušnou šestou příčku v Moravskoslezském přeboru.

Závěr sezóny už tak povedený ale nebyl a nejinak tomu bylo i na posledním turnaji v Bílovci. Vzhledem k tomu, že ve stejné den bojovali o titul naši junioři, jen velmi těžce jsme hledali hráče zejména pro první zápas. Nakonec se nám povedlo vyškrábat jich osm, což stačí na odbojovaný zápas ale na nějakou radost ze hry a z pohybu to moc není. Za soupeřem z Petrovic jsme tak byli o krok pozadu a i když jsme dotahovali tak jsme nedotáhli. Pozitivní je ale jeden fakt. Po roční pauze se v našem dresu představil legendární Miloš a pro všechny tlumočím jeho slova po turnaji: po prázdninách jsem zpět v plné síle! Michale, bereme tě za slovo!!!

Před druhým zápasem odjel další vyškrábaný navrátilec Sony a jen díky obětavosti tří juniorů jsme mohli doplnit tým na kulatou desítku. Ovšem proti nám stál soupeř nabitý zkušenostmi z „národky“ a ten když zapnul, tak my jen koukali. Když potom vypnul, zahráli jsme si i my. Bylo to ale z naší strany hodně unavené a tak jsme všichni nakonec velmi rádi oslavili poslední Alešův gól který zároveň udělal definitivní soutěžní tečku…

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – Z.F.K Petrovice C     4 : 5    (1:2,1:2,2:1)

  • G+A: 9´ M.Karban (SN!!), 24´ J.Ondryáš (V.Syrovatka), 29´ J.Ondryáš (M.Karban), 36´ M.Ondryáš (O.Polách)

S: J.Kutěj
A.Genzer – L.Morys – J.Novotný
M.Karban – O.Polách – M.Ondryáš – J.Ondryáš – V.Syrovatka

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – TJ Slovan Havířov C     5 : 7    (1:4,1:1,3:2)

  • G+A: 12´ M.Genzer (D.Pícha), 13´ V.Hlista (M.Genzer), 34´ V.Hlista (V.Syrovatka), 34´ M.Křenek (M.Karban), 36´ A.Genzer (V.Syrovatka)

S: J.Kutěj
M.Genzer – V.Syrovatka, A.Genzer – D.Pícha – V.Hlista
J.Novotný – L.Morys, M.Křenek – M.Karban – O.Polách

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *