Důležité info k Sokolským přeborům pro přípravku a mladší žáky

Jako každý rok, tak i letos jsou nedílnou součástí našich aktivit Sokolské přebory. Těch se mohou zúčastnit pouze hráči, kteří v daném roce nenastupovali v ligových soutěžích.

Pro nás to znamená, že se účastníme pouze mládežnických přeborů, kde nás budou reprezentovat nejmladší hráči z přípravky a také mladší žáci, ovšem pouze jen ti, kteří tedy nenastoupili do ligových zápasů. Je to báječná zkušenost, utkat se s jinými Sokolskými týmy z celé Moravy.

Letos nás budou reprezentovat:
Přípravka:
F.Skapka
D.Němec, A.Slaběňák, M.Konvička, T.Kupčík, J.Babczynski, P.Gajdušek, L.Genzerová, K.Klementová
Mladší žáci:
D.Babczynski
J.Gajdušek, Š.Pala, A.Gerlich, J.Poledník, J.Ťuláková, I.Vojtěch, T.Pindur, M.Káňa, O.Skapka.

Oficiální info od pořadatele:
Letos je trochu komplikace v tom, že je u nás jedna z tělocvičen tento školní rok uzavřená, takže přebor musíme odehrát jen v jedné, což bude časově náročnější než obvykle. Dopoledne bude hrát kategorie přípravka, turnaj začne v 8:00 hod zápasem Frenštát – Frýdlant, vyhlášení výsledků ve 12:30. Od 13:00 bude hrát kategorie mladší žáci, vyhlášení výsledků v 18:15. Na turnaji bude zajištěn prodej občerstvení (nealko nápoje, cukrovinky, párek v rohlíku, káva, čaj).

Hrát se bude opět na základní škole TGM, tedy tam, kde hráváme PFLku. Pro nás to znamená, že oba týmy mají sraz v 7:10 na vlakovém nádraží!!! Tak, abychom případně ty, co se nevejdou do aut rodičů, mohli naložit do vlaku s odjezdem 7:24. Samozřejmě pod dohledem odpovědné osoby. Mladší žáci alespoň vytvoří fan klub přípravce.
S sebou vybavení na florbal, dresy (kdo nemá, zapůjčíme), zdravou svačinu, pití. Případné další info na tel. 736 627 206

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *