Starší žáci ukončili sezónu na osmé příčce

V posledním turnaji si připsali jednu porážku a jedno vítězství. Některé dílčí cíle se nám nepodařilo naplnit a nechali jsme si je tak na další sezónu.

Ovšem mnohem důležitější než umístění v tabulce byl herní progres, kteří naši žáci v průběhu sezony zaznamenali. Pro mnohé to bylo první setkání s ligovými zápasy a byl opravdu velký rozdíl mezi našim výkonem i přístupem na začátku sezóny a na konci…

Report z posledního turnaje z pera Tonyho:
Poslední turnaj MSK přeboru starších žáků hráli naší borci v Pustějově. Na začátku nadstavbové části ligy byl jasný cíl uhrát šesté místo. Průběh této fáze soutěže byl od začátku nejednoznačný, jelikož o šesté místo bojoval také Bílovec a Letka. Ovšem úvodní zbytečně prohrané zápasy s Letkou zapříčinily, že se musíme spokojit až se 7 příčkou v tabulce.
Před zápasem proti Bílovci jsem konstatoval, že jsme na vrcholu formy a že tuto skutečnost musíme přetavit na hřišti.  Taktika byla jasná, vyhrát, ale hlavně bránit soupeřovu rozehrávku na nebezpečné hráče, což se nám dařilo perfektně dodržovat. Od začátku jsme byli lepším celkem, a to zejména co se týmového ducha týče. Dařilo se nám často svírat Bílovec do kleští, ale buď jsme netrefili branku nebo jsme si vylámali zuby na gólmanovi.  Bohužel osobní chyby a trocha chybějícího pověstného štěstí způsobily, že jsme se na soupeře pořád jen dotahovali.
Zvrat nenastal ani v závěru hry, kdy jsme se pokoušeli o hru v šesti.
Co se týče druhého zápasu s Ostravou Jih, tak tam se žádné drama nekonalo a pod naší taktovkou jsme určovali tempo hry. Bylo to krásné zakončení ligové sezóny, kdy se v našem dresu, dokázali prosadit všichni naši hráči.
Všem klukům děkuji za společně strávené chvíle na turnajích. Cítím že jdeme nahoru. Pokud vydržíme a občas zatneme zuby, tak budeme lepším týmem.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FBC Spartak Bílovec     4 : 5     (1:2,1:1,2:2)

  • G+A: 7´ J.Genzer (M.Potůček), 21´ D.Ťulák (J.Pícha), 27´ D.Kubala, 28´ D.Ťulák (J.Pícha)

S: J.Klement
D.Ťulák – T.Křenek, Š.Blabla – J.Pícha – M.Tkáč
J.Genzer – M.Potůček, A.Kuběna – D.Kubala – T.Neuwirth

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – 1. FK Ostrava Jih     17 : 2     (1:0,7:0,9:2)

  • G+A: 11´ M.Tkáč, 14´ D.Ťulák (T.Křenek), 14´ T.Křenek (J.Pícha), 18´ D.Ťulák (T.Neuwirth), 20´ M.Potůček (M.Genzer), 22´ D.Ťulák (Š.Blabla), 24´ J.Pícha (Š.Blabla), 24´ D.Ťulák (Š.Blabla), 26´ J.Klement (T.Neuwirth), 27´ A.Kuběna (J.Klement), 30´ M.Tkáč (J.Pícha), 31´ D.Ťulák (J.Pícha), 32´ J.Genzer, 33´ T.Křenek (D.Ťulák), 34´ Š. Blabla (M.Tkáč), 34´ T.Neuwirth, 35´ Š.Blabla (M.Tkáč)

S: Š.Mičulka
D.Ťulák – T.Křenek, Š.Blabla – J.Pícha – M.Tkáč
J.Genzer – M.Potůček, A.Kuběna – J.Klement – T.Neuwirth

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *