Soustředění Bečvy 2023

Termín  1.7. – 8.7. 2023

Rekreační zařízení: Horní Bečva – BEČVICE

ZO OSŽ ČD DKV, PJ Valašské Meziříčí

Chata s pokoji po 2 – 7 lidech s vlastní kuchyní, venkovním bazénem, to vše pouze pro nás

sraz v sobotu 1.7. v 8:00 u Sokolovny, kde naložíme věci do auta a vyrazíme pěšky do místa určení (cca 30 km) . S sebou tedy jen věci na cestu (svačinu, pití, pláštěnku).
Mladší a ti co si na celou trasu netroufají, mohou přistoupit do našich řad na Pustevnách (dopraví rodiče na cca 10:30).
Samozřejmě ani toto není povinností a kdo si na tento výlet netroufá, může se po dohodě s vedoucími dopravit auty přímo na místo pobytu.

S sebou: věci jako na tábor. Oblečení, vhodnou obuv na běhání, přezůvky do chaty, plavky, výstroj a výzbroj na florbal (5 x tříhodinový trénink v tělocvičně), kartičku pojišťovny, repelenty proti klíšťatům a komárům, pokrývku hlavy…

Stravování – minimálně 5x denně vlastní kuchyně (ze zkušeností někdy i 8x denně). O domácí stravu se starají jako vždy naše vlastní kuchařky. Pitný režim zajištěn po celý den.

Návrat v sobotu 8.7. autobusem k Sokolovně mezi 11 – 12 hodinou.

Okénko zdravotníka:

Kartičku pojištěnce odevzdejte prosím spolu s potvrzením o bezinfekčnosti zdravotníkovi na srazu. Pokud účastník užívá předepsané léky, vybavte jej dostatečným množstvím na celý pobyt a sdělte prosím tuto skutečnost zdravotníkovi. Potvrzení lékaře není potřeba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *