|

Hammer Games vrcholí!

Ve třetím červencovém týdnu vyvrcholí seriál sportovních akcí s názvem Hammer Games.

První, nebo možná nultý zkušební ročník zatím ukazuje svou životaschopnost. Není úplně určen pro široké masy a své si v něm najde pouze několik jednotlivců. To ale stačí k tomu abychom si společně zasportovali v několika zajímavých disciplínách a v perfektní atmosféře sportovní soudržnosti. Disciplíny jsou samozřejmě naprosto poplatné zájmům a koníčkům či schopnostem jejich autora, který se tím nikterak netají. Pro svou náročnost jsou určeny pro zájemce nad 15 let věku a již teď můžeme prozradit, že se pracuje na seznamu akcí pro příští rok. Teď nás ale čekají poslední dvě akce a po nich už jen slavnostní vyhlášení výsledků a ocenění pěti nejlepších borců…

Středa 19.7.  Koloběžka only
(podtitul: už fakt nevím, jak vám vysvětlit, že koloběžka je ta nejlepší možnost rehabilitace v pohybu 🙂 )

individuální časovka na 5 km
Závodí se na koloběžkách Kosta Tour Max. K dispozici účastníkům budou dva stejné stroje (vlastnit koloběžku tedy není potřeba), na kterých se pokusí co nejrychleji zdolat pětikilometrovou trať, vedenou po zcela jistě „legendární“ Frenštátské cyklostezce. Tedy hezky v terénu.
Místo startu: Most přes řeku Kwai, tedy vlastně Lomnou (ten velký první na cyklostezce, pod čističkou, vedle psího cvičiště) v 17:00
(není to podmínkou ale chtěl bych poprosit všechny zájemce aby mi do úterka napsali do zprávy, že se zúčastní, abych mohl připravit cca harmonogram akce. Děkuji za vstřícnost.

sobota 22.7. Discgolf Horečky
Zatímco doposud jsme do akce zapojovali spíše nohy, teď přijdou na řadu ruce. A taky určitě hlava 🙂
Moderní a v našem klubu populární sport prověří naše schopnosti v areálu hřiště na Horečkách.
Sraz v 9:00 před restaurací Rekovice. Akce je zejména pro ty, co se již zúčastnili některého ze závodů seriálu. Vlastní disky není potřeba. Zajistí hlavní pořadatel, firma Davča and company. Pro zdárný průběh celé akce je ovšem nutné nahlásit svou účast (do zpráv, osobně či SMS Trenerovi) do středy 19.7. do 20:00. Po tomto termínu již na další přihlášky nebude brán zřetel!

Po ukončení turnaje bude při společném posezení provedeno slavnostní vyhlášení výsledků a předání pamětních a památných cen pro pět nejlepších!!!

Pro lepší kontrolu situace zde průběžné pořadí 🙂 :

 1. Ondra 106 b
 2. Trener 95 b
 3. Davča 74 b
 4. Ufy 72 b
 5. Márty  49 b
 6. Jezevec  43 b
 7. Krtek  39 b
 8. Dušan 24 b
 9. Tony  22 b
 10. Silvie  21 b
 11. Zdena 18 b
 12. Honza 15 b
 13. Genzy  11 b
 14. Dalibor  9 b
 15. Adam 8 b
 16. Marie  8 b

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *