Hammer Games zná vítěze!

Deset disciplín, pět měsíců, jeden vítěz. Vítěz jako ta pověstná třešnička na dortu. Protože vítězem se stali všichni, kteří se v průběhu seriálu dobře bavili…

Předposlední disciplína, koloběžkiáda, ještě zdramatizovala boj o pozice mezi prvními pěti závodníky celkového pořadí. Nicméně možnost, že by Trener porazil Davču a spol v discgolfu, byla tedy úplnou fantasmagorií. Co tedy museli závodníci během seriálu absolvovat?
Dva běžecké závody v Trojanovicích, dobývání Rekovic ze tří stran, tradiční běh do vrchu a 3x schody, ale také cyklistickokoloběžkový výjezd na Pustevny či pětihodinovku, koloběžkovou časovku a také pochodovou H7 přes sedm Beskydských vrcholků. A na závěr za odměnu Discgolf. Bavili jsme se po celou dobu seriálu náramně. Myslím, že celou akci přesně vystihuje jeden glosář, který jsem použil po H7. I když každý sám za sebe, přesto stále spolu. Nejvíc „etapových“ vítězství nasbíral Davča, rovných 5. Dvě etapy patřily Ondrovi a po jednom vítězství si připsali Jezevec, Honza a Trener. Umístění na „bedně“ ještě zaznamenali Krtek, Ufy, Márty, Honza a Štěpán.

Nakonec se absolutním vítězem stal Ondra za 124 získaných bodů. Na slavnostním podiu převzal putovní pohár s vyrytým svým jménem a také krásnou pamětní medaili. O pouhé čtyři body za ním skončil Trener. Bronzovou medaili vybojoval Davča a na podium si pro ocenění vystoupali ještě čtvrtý Ufy a pátý Jezevec. Ceny tak nějak vyjadřovaly názor, že i malé ceny mohou ocenit velké výkony. A já musím poděkovat všem, kteří si se mnou rádi zasportují. Jsem vám za to nesmírně vděčný. A proto již chystám druhý ročník této akce, který bude opět o něco náročnější a opět nám dá příležitost zabojovat o čepovanou kofolu, krásné medaile či putovní pohár!

Konečné pořadí Hammer Games 2023

 1. Ondra – 124b
 2. Trener – 120b
 3. Davča – 102b
 4. Ufy  – 83b
 5. Jezevec – 68b
 6. Krtek – 62b
 7. Márty – 57b
 8. Honza – 27b
 9. Dušan – 24b
 10. Tony – 22b
 11. Silvie – 21b
 12. Genzy – 19b
 13. Zdena – 18b
 14. Aleš – 18b
 15. Adam – 15b
 16. Štěpán – 14b
 17. Dalibor – 9b
 18. Marie – 8b

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *