Starší žáci berou další tři body ale…

Zejména skládání sestavy představuje obrovský problém. Dnes tomu nebylo jinak a je to škoda, protože šance na úspěch byla  i ve druhém zápase.

Takhle jsme se museli spokojit s vítězstvím nad Frýdkem ale ani to se nerodilo lehce. Druhý zápas potom skončil nejtěsnější porážkou. Zápasy hodnotí asistent trenéra, Aleš:

Předně bych chtěl poděkovat rodičům, že jsou moc ochotní a pomáhají nám dostat hráče do hal a vytvářejí skvělou atmosféru pro hráče a za to velké díky. Dnes jsme se vydali k zápasům do daleké Horní Suché a věděli jsme, že nás nebudou čekat lehké zápasy. V kabině vypadalo vše v pohodě, ale bohužel dnešní turnaj dopadl jako počasí venku „střídavě oblačno“.

FBC TJ SOKOL FRENŠTÁT P.R. – KOVO KM FRÝDEK-MÍSTEK B 7:3 (2:1,5:0,0:2)

  • G: J. Pícha 2, P. Mrkva 2, J. Zima, J. Genzer, M. Potůček
  • A: J. Pítr 2, D. Kubala, J. Zima,D. Ťulák, E. Merenda

S: J. Klement
J. Genzer, D. Ťulák, D. Kubala, P. Mrkva, J. Pítr
J. Pícha, M. Potůček, J. Zima, E. Merenda, T. Neuwirth, T. Socha

Už první zápas nám ukázal, že nestačí pouze poslouchat pokyny v šatně, ale je také třeba se jimi řídit. První střela soupeře, špatně postavený hráč a už je radost na druhé straně. Ale naštěstí nás to nepoložilo a začali jsme lépe rozebírat hráče, blokovali jsme střelce a co náhodou prošlo, tak lapil gólman. Druhou třetinu jsme ukázali, že dokážeme zabrat jako tým a dostávali jsme se do krásných šancí a taky jsme byli odměněni pěti góly. Kluci mají pochvalu za první dvě třetiny, ale bohužel jsme si vše pokazili třetí třetinou. Přestali jsme držet posty, hlídat střelce a blokovat a rázem to bylo 7:3 a naštěstí to je i konečný výsledek, jelikož to bylo spíše trápení, i když jsme sice vstřelili regulérní gól, který nám nebyl uznám, ale na to se historie neptá.

 

FBC TJ SOKOL FRENŠTÁT P.R. – COYOTES JABLUNKOV 3:4 (1:2,1:0,1:2)

  • G: D. Kubala, D. Ťulák, P. Mrkva
  • A: J. Pícha, J. Zima, D. Kubala

S: Š. Mičulka
J. Genzer, D. Ťulák, D. Kubala, P. Mrkva, T. Neuwirth
J. Pícha, M. Potůček, J. Zima, E. Merenda, T. Socha, J. Pítr

Bohužel jsme museli před druhým zápasem sáhnou do sestavy, ale zdraví je pořád nejdůležitější. Už na začátku nám dělalo problém vysoké napadání soupeře a ač se trenéři snažili co mohli, tak bohužel to kluci pochopili jen z půlky, jak by to měli řešit (tím nechci kluky zhazovat, je to těžká disciplína i pro muže), ale věřím, že to dopilujeme. Ale nebudeme si nic nalhávat, bylo to trápení od začátku do konce. Špatné střídání, obsazování hráčů, středový prostor nepokryt, nepodpořili jsme se, výroky rozhodčích jsme komentovali atd. I přesto vše se tento zápas dal vyhrát, ale chybělo i trochu štěstíčko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *