Výsledkový servis z PFL – mladší žáci

Jako poslední z našich týmů vstoupili do PFLky naši mladší žáci.

A byli tak v pozice opačné než na začátku sezóny, kdy si zvykali na větší hřiště a hru v pěti. Z předpokládané sestavy nám odpadali jeden hráč za druhým a nakonec jsem dostal i příležitost vyzkoušet si, jak jsou na tom naši borci s týmovostí. Neb jsme přišli i o oba brankáře ovšem při oznámení, že do branky bude muset někdo z hráčů a obětovat tak své preference ve prospěch týmu, sklonili hlavy a ukázali na toho vedle. Tak na tom ještě musíme zapracovat, stejně jako na tom, že když já dám tři branky ale prohrajeme 3:4, že to není úspěch ale prohra. I to se učíme.

První dva zápasy jsme vyhráli, protože jsme byli lepší než soupeř, ovšem naše hra nebyla dobrá. Stále bez pohybu a dnes navíc i tragické zpracování míčku a o přihrávce do pohybu můžeme jen tajně snít. Třetí zápas jsme prohráli ale poprvé po 4 měsících co spolu trénujeme jsme se dokázali pohnout. Byl to skvělý zápas a my opravdu poprvé nešetřili pohybem. Jasně, chyb bylo milion ale ty se dají odstranit, ale dokud se nebudeme hýbat… Já vím, jsem náročný a přísný (prý) ale zase když jeden ze soupeřů dostal gól po chybě brankáře, viděli a slyšeli všichni naši kluci a holka na vlastní oči a uši, že jsem vlastně ten nejmírnější a nejhodnější trenér na světě 🙂 .

A jak to bylo s naším brankářem? Vytáhl jsem eso z rukávu a do branky nasadil Gendyho, který jednak není brankář a který původně vůbec neměl hrát. Nenechal nás ale ve štychu a jen díky jeho pomoci jsme dnešek zvládli!!!

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FK Radvanice       6 : 1

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – TJ Sokol Frýdlant n.O. „zelení“      5 : 2

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – TJ Sokol Frýdlant n.O. „bílí“        2 : 3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *