Mužům herní pauza neprospěla

A tak se dnes poprvé v sezóně vrací z turnaje bez bodů.

Ne, že by nás bylo málo, to ne, však také na mně nezbylo místo v autech a do Ostravy jsem si tedy udělal výlet vlakem i s doprovodem. A vůbec to nebylo špatné. Ten výlet. Jinak moc radosti dnešek nepřinesl.

První zápas z tribuny nevypadal vůbec hezky. No popravdě se na náš výkon nedalo dívat. Ještě větším soupeřem než soupeř byl pro nás míček. Neposlouchal vůbec nikoho a těch pokažených prvních přihrávek bylo tolik, že to snad včera rodiče v Sokolovně zahráli lépe. A hra do obrany neexistovala vůbec. Přístup a nasazení jako před zápasem. Třicet minut po srazu…

Druhý zápas už s úplně jiným přístupem, odbojovaný a odmakaný, ovšem herně pořád to nebylo ono. Velkých šancí jsme si vytvořili jen pár ale oba golmani dnes chytali výborně. Nakonec rozhodlo nešťastné trestné střílení, kdy si Ondra instinktivně rukou chránil obličej při prudké střele soupeře. Vyrovnaný boj jsme tedy prohráli. K tomu bych chtěl ale říct, že z pozice poraženého, z pozice poraženého po nařízeném samostatném nájezdu, mi nezbylo než konstatovat, že zápas měl obrovské plus v rozhodčích. Můžeme se přít o nějaké momenty, třeba ten nájezd, ale oba šli do toho naplno, naběhali obrovské porce metrů, byli KOMUNIKATIVNÍ, rozhodní. Prostě nepotřebovali si sjednávat respekt arogancí a ukazováním si na tričko, kdože je tu jako pánem.

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Z.F.K. Petrovice B     2 : 6   (1:3,0:3,1:0)

  • G: P.Pícha, A.Zlý
  • A: P.Klepáč, O.Polách

S: M.Kalina
V.Pyško – P.Dudek, P.Klepáč – O.Šimík – P.Pícha
A.Fedorčík – D.Pícha, O.Polách – Š.Motyka – A.Zlý
V.Stráník – B.Rašovský, M. Ondryáš – A.Polách – M.Křenek

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Tigers Poruba     2 : 4   (0:0,1:1,1:3)

  • G: P.Pícha, Š.Motyka
  • A: M.Ondryáš

S: J.Kutěj
V.Pyško – P.Dudek, P.Klepáč – O.Šimík – P.Pícha
A.Fedorčík – D.Pícha, Š.Motyka – O.Polách – A.Zlý
V.Stráník – B.Rašovský, M. Ondryáš – A.Polách – M.Křenek

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *