Výsledkový servis z PFL – muži

Třemi zápasy uzavřeli základní skupinu PFLky dnes naši muži.

Dalo by se říci, že i čtvrtý výběr GM Vojty se povedl a tři vítězné zápasy znamenají, že končíme základní skupinu s bilancí jedenácti vítězství a jedné remízy. Můžeme se tak ve finálové, dvoukolové a sedmičlenné skupině, poprat o medaile.
Dnes se v jedné čtveřici sešly veteránské legendy PFLkovských zápasů a členové prvního titulového týmu z dob našich začátků, doplněné o jeden policejní dozor. Ve druhé čtveřici se sešli mladí veteráni a bez nadsázky se dá říct i klubové legendy. To vše z pozice muže s maskou jistil náš bývalý soupeř. No není to nádhera…

Dohromady to šlapalo a soupeři mohli být ještě rádi, že kluci chtěli hlavně vytrolit Davču a schválně jeho nabídky do prázdné neproměňovali… Ne tak samozřejmě nadsázka ale Davča to hezky rozdával a teprve když to nešlo, začal se trefovat sám. První snaživý soupeř z Bašky zdramatizoval zápas, když ze tří jeho střel tři skončily v naší brance, ale pomohla finská taktika, vstřelit víc branek, než jich sami inkasujeme.
Druhý zápas proti legendární Staré Bělé, se kterou se utkáváme již celá desetiletí, evokoval ligové zápasy ve kterých se utkáváme s urostlými chasníky. Naštěstí mládí nevybouřené je už dávno pryč a vše se odehrálo na pohodu.
Ve třetím zápase proti mladému Frýdlantu, používajícímu „zákeřnou“ taktiku neustálého pohybu nastal čas na strategii zpomalíme a kouskujeme hru. Úspěšně a tak i největšího konkurenta v základní skupině podruhé porážíme.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.- Baška      10 : 5

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.- TJ Sokol Stará Bělá      13 : 4

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.- TJ Sokol Frýdlant n.O. 2       7 : 4

S: P.Hlista
M.Karban – A.Polách – J.Skýpala – D.Svoboda
L.Morys – Z.Zejda – V.Graf – P.Marek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *