Starší žáci rozdávali radost na Čeladné

Velmi povedené představení si dnes pro své fanoušky, trenéry ale i sami pro sebe připravili naši starší žáci.

Tenhle tým, kde spočítat hráče na prstech svých rukou dokáže jediný člověk opět předvedl, jak neskutečný pokrok od loňské sezóny udělal. Abychom dnes vůbec dali dohromady dvě pětky, museli jsme povolat dva mladší žáky a na druhý zápas přijel za svým týmem po fotbalovém zápase i náš Lichnovský Edson Arantes do Nascimento, zvaný Hokejka.
V prvním ranním zápase na nás rezerva Vítkovic vletěla ve velkém stylu a prakticky tři minuty nám nepůjčila míček. Při prvním pokusu o protiútok však došlo k zastavení našeho hráče nedovoleným způsobem a malý Miloš zvaný Hugo svůj nájezd zkušeně proměnil. A najednou se obraz hry zcela změnil a pánem na hřišti jsme byli jednoznačně my. Zejména díky velké jistotě v zakončení. Dlouho jsem neviděl tak jistě proměňovat šance. Bylo to důležité, protože soupeř kousal ale na náš rozjetý stroj prostě dnes neměl. Obě naše pětky fungovaly báječně a jistý výkon podpořený efektními zákroky předvedl i Miči v brance. Ne že bychom nějaké chybky nenašli ale celkově to byla velmi příjemná a pohledná podívaná…

Druhý zápas proti Letce byl velkou zkouškou… zkouškou toho, jak zvládnout zápas na úrovni v okamžiku, kdy po minutě a půl vedete 3:0 a v polovině třetiny po další minutě a půl hry je to 7:0. Neskutečné, co všechno a s jakou lehkostí jsme se prosazovali. Kluci, přes malé polevení ve druhé třetině, koncentraci udrželi, soupeři slouží ke cti, že bojoval až do konce a tak se bylo pořád na co dívat, i když o výsledku bylo dávno rozhodnuto. Prostě taková velká odměna za poctivou práci v trénincích. Fungovalo to krásně i na střídačce a já si připadal jako na ozdravném pobytu! Smekám a hlasitě tleskám…

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – 1. SC TEMPISH Vítkovice B        8 : 3    (4:1,2:1,2:1)

• G: J.Pítr – 3, P.Mrkva – 2, D.Ťulák, J.Pícha, O.Skapka
  • A: A.Kuběna – 2, D.Ťulák, J.Pícha, J.Pítr