Béčko mužů se rozloučilo galapředstavením

Poslední turnaj pro zálohu mužů byl naplánován na nedělní odpoledne na Ostravskou Dopravku.

Tentokrát, takhle už skoro po sezóně, nebyl pro jednou problém se sestavou. Byť tedy výpověď na poslední chvíli znamenala, že první zápas odehrajeme v neforemném počtu dvanácti hráčů. No byl v tom dobrý guláš, hlavně tedy v tom, co jsme od začátku zápasu proti Pirátům předváděli. Tak nějak jsme v ničem nezaostávali za soupeřem i rozhodčími a po čtyřech minutách prohrávali o dva góly. Po první třetině náš výkon jasně a výstižně zhodnotil Kecka slovy: hrajeme úplné ho***. Část týmu s tím nesouhlasila ale já si myslím, že občas je třeba věci pojmenovat pravým jménem a s Keckou se nedalo než souhlasit. Možná že právě tato slova a dovolím si tvrdit, že i geniální strategický tah Trenera 🙂 spočívající ve vyslání Syrdy na zteč a Miloše zpět na jeho režisérské místo v obraně způsobily obrat v utkání a poslední třetina již byla zcela v naší režii i přes některá vřelá objetí. Je potřeba také vyzvednout Mikuláše v brance, v závěru sezóny má opravdu výbornou formu, což prokázal i v následujícím zápase.
Bílovci šlo ještě o hodně, vítězstvím se mohl dostat v tabulce před svého rivala z Vítkovic a v prvním zápase dokonale potrápil vítěze soutěže. Nám do sestavy dorazil další junior Vašek a tak jsme mohli nasadit tři útoky a dvě obrany. Poskládané tak, jak se kluci znají. No a to co předvedli to bylo nečekaně oku lahodící, krásné a pohledné. Přestože soupeř předvedl opravdu dobrý výkon s velkým nasazením, mám tenhle zápas prostě dokonale sedl a stříleli jsme jednu krásnější branku za druhou. Po některých úspěšných zásazích měli někteří i mrazení v zádech 🙂 . No prostě loučení se sezónou na úrovni a konečné šesté místo je takovou pěknou tečkou za tím naším vyprávěním…

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. „B“  –  FURTFIT FBC Pirates Ostrava        5 : 3   (1:2,0:0,4:1)

• G: Z.Zejda, M.Karban, P.Klepáč, V.Syrovatka, D.Pícha
  • A: M.Ondryáš, P.Klepáč, P.Pícha, M.Karban, M.Adamec

S: M.Kalina
Z.Zejda – L.Morys, V.Syrovatka – D.Pícha
Š.Motyka – P.Klepáč – P.Pícha, M.Ondryáš – O.Polách – M.Adamec, M.Karban – J.Skýpala

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. „B“  –  FBC Spartak Bílovec „B“        9 : 1   (3:0,3:0,3:1))

• G: P.Klepáč – 3, V.Hlista – 2, J.Skýpala, M.Adamec, Š.Motyka, Z.Zejda,
  • A: O.Polách – 2, P.Pícha – 2, J.Skýpala, M.Karban, P.Klepáč