Béčko mužů ukázalo, že jim střed tabulky sluší.

Dlouho dopředu avizovaná kolize zápasů Áčka i Béčka, potažmo tedy také juniorů přinesla obrovské komplikace při tvorbě sestavy.

Vždy se snažíme, aby jakýkoli náš tým nastupoval minimálně s desíti hráči do pole. Protože tehdy se dá mluvit i hraní.  Bez ohledu na výsledky. Ano, v případě nouze lze ještě nějak těch devět hráčů v poli akceptovat. Méně už ale nemá smysl. Přes velkou snahu, přes maximální osekání Áčka jsme dnes dali dohromady pouze devítku hráčů. A nebýt vytrvalého sněžení, byl Filda místo na druhém zápase na stavbě. Nakonec tedy těch devět plus jeden statečných borců odehráli velmi slušný turnaj zakončený ziskem jednoho bodu. I ten ale zaručil, že níže už nepůjdeme, naopak na posledním turnaji se ještě můžeme pokusit poskočit o stupínek výš. Tedy šest Béčkařů a čtyři junioři vytvořili pěknou kombinaci. Určitě musíme vyzdvihnout fakt, že všichni nominovaní na B tým se svého úkolu zhostili se ctí a bez frustrace. Za což všem patří díky. I Mikuláš v brance náš tým podržel a ještě umožnil krásné loučení Kutisovi na Áčku. S Frýdkem to mohlo dopadnout i lépe, šancí na vítězství jsme měli mnoho, góly však vstřelili pouze dva. S favorizovaným Třincem jsme překročili svůj stín a odehráli dobrý zápas. Sečteno a podtrženo, stálo to za to a mělo to smysl!

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. „B“ – FbC KOVO KM Frýdek-Místek      2 : 2     (1:0,0:1,1:1)

  • G: M.Křenek – 2
  • A: V.Hlista – 2

S: M.Kalina
F.Nádvorník, A.Fedorčík, L.Morys
M.Křenek, V.Hlista, M.Ondryáš, J.Skýpala, M.Karban, Z.Zejda

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. „B“ – FBC Intevo Třinec „B“      2 : 4     (1:3,0:0,1:1)

  • G: V.Hlista, M.Karban
  • A: A.Fedorčík, J.Skýpala

S: M.Kalina
F.Nádvorník, Z.Zejda, L.Morys
M.Křenek, V.Hlista, A.Fedorčík, J.Skýpala, M.Karban, M.Ondryáš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *