Sokolské přebory – pro mnohé první setkání se zápasy

Na Sokolských přeborech jsme začínali. Prošli jsme si cestu od porážek, přes postupy a první výjezdy do Brna, Šumperku a nakonec i Prahy. Na úplný závěr i přišlo i legendární Pražské vítězství.

Po vstupu do „velkého“ florbalu jsou nám tyto přebory vesměs zapovězené, neboť zde smí hrát pouze neregistrovaní hráči. Znamená to tedy, že z našeho klubu zde sbírají zkušenosti převážně jen ti nejmladší hráči, kteří ještě nemají „unijní průkazku“. Dnes jsme navíc představili i několik nováčků, kteří ještě ani nenastoupili v Podbeskydské florbalové lize. Navíc jsme ještě Alešovi na cestu přibalili i partu mladších žáků. Patnáctku registrovaných jsme nechali doma a do Frýdlantu vyslali zálohu plnou nováčků a pro většinu to tak byla opravdu první „reprezentační“ sobota.
A jak si naše drobotina vedla? No přece výborně! Tady opravdu nejde o výsledek na prvním místě. Důležité je zaujmout a to se snad povedlo. Od trenérů, přes fandící rodiče až k nadšeným hráčům panovala báječná atmosféra a oba naše týmy poznaly alespoň jednou radost z vítězného zápasu. Poháry a medaile za krásná čtvrtá místa úplně brutálně strčily do kapsy kelímky s izolepou, co za celoroční snažení rozdává unie. Díky všem klukům a holkám za repre klubu a budeme se těšit na jejich další kariéru!!!

Přípravka:

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Sokol Frýdlant n.O.      4 : 7

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Sokol Střelice      1 : 5

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Sokol Zábřeh      3 : 11

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Sokol Židlochovice     6 : 5

 

Mladší žáci

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Sokol Frýdlant n.O.      1 : 8

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Sokol Střelice      0 : 15

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Sokol Zábřeh      1 : 6

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Sokol Syrovice     4 : 3

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *