Starší žáci ve Smilovicích 2x vítězní!

Výborně si dnes vedli naši strži ve Smilovicích. Oba své soupeře dokázali udolat a do tabulky si připisují 6 bodů!

Ovšem není vše tak růžové, jak by se mohlo zdát. Občas je počet hráčů na tréninku při malé základně dost tristní a dnes jsme si i kvůli nemocem museli vypomoci dvěma mladšími žáky, pro které to byla první zkušenost o kategorii výš.
Dobrý pocit z úspěšného turnaje nám také kazí chování některých, a některých bohužel i dospělých jedinců. A když k takovému chování jsou i rozhodčí hluší a slepí, je těžké udržet nervy na uzdě.

V prvním zápase jsme se možná mohli považovat za favority, ale nebylo to vůbec jednoznačné utkání. Naopak, náš výkon nebyl dobrý, občas jako kdybychom se poprvé viděli včera a o našem vítězství jsme rozhodli až ve druhé polovině poslední třetiny. Což je samozřejmě taky dobrá zkušenost, rvát se o výsledek, když se nedaří…

Druhý zápas nabídl obrovské drama se šťastným koncem pro nás. Bohužel určitá pachuť zůstává.
Po většinu zápasu jsme prohrávali, v jednu chvíli za stavu 1:3 už to nevypadalo vůbec dobře. Kluci zabojovali, srovnali stav ale do poslední třetiny šel s náskokem jedné branky znovu soupeř. Vše se rozhodlo tři minuty před koncem, kdy jsme během třinácti sekund dvěma góly otočili stav v náš prospěch. A když jsme ubránili i následné oslabení za podivný faul nefaul, mohli bychom se radovat z vítězství, kdybychom se místo toho nemuseli věnovat zbytečně zraněnému Gendymu. Fakt tohle chceme v kategorii žáků?

Dvě vítězství a šance na splnění cíle stále žije a je silnější!!!

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FBC STK Český Těšín B     6 : 2    (1:1,2:1,3:0)

• G: T.Neuwirth – 2, P.Mrkva, D.Ťulák, M.Potůček, J.Pítr
  • A: J.Pítr – 2, D.Ťulák, J.Zima